zabawa filmowa

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

zabawa filmowa

Postprzez niki » 13 listopada 2009 , 01:46

Regulamin zabawy, w którą się bawimy. :wink:

A to to regulamin (według Pana Kiepy), który świetnie się przyjął...

Proponuję taki:
1. Osoba, która odgadnie tytuł filmu musi zadać nową zagadkę w ciągu 6 godzin. Jeśli tego nie zrobi w wyznaczonym czasie, jej kolejka przepada i KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY...
Jeśli nie masz zamiaru zadać następnej zagadki - to nie bierz udziału w zabawie, bo tylko wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie. Posty typu: "oddaję moją zagadkę komuś innemu" będą kasowane :!:
2. Jeżeli nie jesteś pewny odpowiedzi stawiasz przy niej pytajnik (?) i czekasz na potwierdzenie poprawności przez autora zagadki...
4. Nie znasz odpowiedzi - czekasz na taką zagadkę, na którą jesteś w stanie odpowiedzieś.
5. Nie możesz zadać pytania, nie odpowiadając na poprzednie.
6. Osoba, która zadała zagadkę musi czasem tu zajrzeć (patrz punk 2.) żeby nie było zastoju... (jak już w to wszedłeś musisz się udzielać, to jest jak piramida...)
7. Osoba zadająca pytanie (w przypadku braku odpowiedzi) obowiązana jest w ciągu 24 godzin udzielić jednej podpowiedzi (screena). Jeżeli pomimo tego nikt nie będzie potrafił odgadnąć co to za film, pytający sam odpowiada na zagadkę i zadaje następną, jeżeli tego nie zrobi, jego kolejka przepada i KTO PIERWSZY TEN LEPSZY...

Jest? I proszę mi już nie marudzić. :)
Czytać!

Temat nie związany z apostazja ale w koncu to hydepark i możemy się trochę pobawić. Zabawa jest prosta daje screena z jakiegoś filmu i osoba która zgadnie daje kolejny i tak w kółko. Jest jedna zasada nie wolno dawać filmów starych powiedzmy starszych niż 1990 i maja być w miarę znane.Jeżeli w ciągu 3 dni nikt nie zgadnie autor podaje odpowiedz i daje inny film.

Oto pierwszy:
Obrazek

To też powinno się znaleźć w pierwszym poście. Tofik

Lista filmów, które już "brały udział" w zabawie (wg komarrka):

Next, Król Artur, Prestiż, Dystrykt 9, Hakerzy, Miłość Larsa , Krótki film o zabijaniu, Monty Python i Święty Graal , Świt żywych trupów, Starsky i Hutch, Kontakt, smakosz -Jeepers Creepers, Oszukac Przeznaczenie 2, Mgła, Gwiezdny Pył , zielona mila , Byzuch, W pogoni za szczesciem, Donnie Darko, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona , antychryst , Harold and Kumar Escape From Guantanamo Bay, Duchy Goi, Wściekłe psy, Królowa potępionych, Jacket, hanibal, Skazani na Shawshank, My Sister's Keeper - Bez mojej zgody , V for vendetta, Chłopiec w pasiastej piżamie, Death at a Funeral - zgon na pogrzebie, Office Space / Życie Biurowe , Pieniądze, to nie wszystko, Święci z Bostonu, State of Play/ stan gry, Wykolejony , harry potter i czara ognia, Zapach kobiety, Crank: High Voltage , Łowca androidów, Dzikość serca , Grindhouse: Death Proof, cast away, Co gryzie Gilberta Grape'a, American History X , Gran Torino ,Sprzedawcy 2 , Interstate 60: Episodes of the Road, Czarna Owca , Rat Race/ wyścig szczurów , wyspa Nim, Lustra (Mirrors), Starship Troopers, Żołnierze kosmosu, the order, Las Vegas Parano, Blood Car, 9 kompania, Jumanji, Zapowiedź, Chemical Wedding, U-571 , Pulp Fiction, Dogma , Dogville, Killshot , Sposób na Szekspira, volkodav, A.I. Sztuczna inteligencja, Tytus Andronikus, JCVD, Kontrolerzy, Pachnidło, 2:37, Willow , Adwokat diabła, Uwiedziony , Zostań, Odważna, Kruk, Evil dead, Siostry Magdalenki, Bram Stoker's Dracula, Control, Pi , Nasza klasa , spider man, Labirynt Fauna, Not Another Teen Movie, Wehikuł czasu, Nieodwracalne, blues Brothers, Odmienne stany świadomości, Deja Vu, Rusałka, Niewidzialny, The Maiden Heist, Galerianki, I am Legend , sierociniec, Ali G in the house, Efekt Motyla, Demon Knight, U pana Boga za piecem, Siedemnaście mgnień wiosny, Usual Suspects , Prawdziwy Romans , Autostopem przez galaktyke, Sok z żuka, Obcy - decydujące starcie , Vidocq, Gwiezdne Wrota, Autostopowicz, Sweeney Todd , Odkupienie, Chłopcy z ferajny, Od zmierzchu do świtu, Gorączka , Pies Andaluzyjski, Intacto , Suma wszystkich strachów, Shaun Of The Dead , Dziewczyna z perłą, Caprica, Dom z piasku i mgły , nieśmiertelny, Sekspedycja, Grzeszna miłość, Droga przez piekło, Uśpieni, Rock'N'Rolla, Zmierzch 2 , Ghost Dog: Droga Samuraja, Oliwer Twist, Southland Tales, Mechaniczna pomarańcza, amores peros, Człowiek w ogniu , Koniec z Hollywood, Ed Wood, 1408, Battle in Seattle , Full Metal Jacket, Przebudzenie , Za wszelką cenę, Chłopięcy świat , Good night and good luck, Pitch Black, Smażone zielone pomidory, Cud purymowy, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Lesbian Vampire Killers , Poznaj moich Spartan, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 , Nędznicy, Inni, czeka na nas świat, Zatrute Pioro, Człowiek w żelaznej masce, Rec, ghostbusters,Iluzjonista, Szaleni, Silent Hill, piła część 5, Hitman, hellraiser, tropic thunder, boski chillout, Naciągacze, Meet Joe Black, Krew bohaterów , Spirit - Duch Miasta, Equilibrium,Plan gry , Batman Początek, Wasabi, Rocky Horror Picture Show, zły dotyk, Aeon Flux, W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju, Kevin sam w Nowym Jorku, Avalon ,INK, Super zioło , Invictus, Big Lebowski, Bulgarski pościkk, Bez przebaczenia, Martwica mózgu, Wyjęty spod prawa Josey Wales, Zdarzenie, Demon: Historia prawdziwa, Gry Wojenne, Opowieści z Narnii - Książę Kaspian , Ukryty Wymiar, Paranormal Activity, Trainspotting, Radio, Time Bandits, Wojna, Niania w akcji, Ichi The Killer , Transporter, American pie 3 Wesele, Każdy sposób dobry,Symetria,Otello, Hero, Mission Impossible 3, Moulin Rouge, Pan życia i śmierci, Klucz do koszmaru , Pamiętnik, Stygmaty , Narzeczony mimo woli, Tenacious D: Kostka Przeznaczenia, Das Experiment, Bękarty wojny, Nienawiść, Das Boot, Gwałt, Porachunki, The Girl Who Leapt Through Time, Moon, K-PAX, W imię ojca, Bandyta, The score, Rio Bravo, Czarna książeczka, Rok Diabla, Raport mniejszości, Gnijąca panna młoda, Przebudzenia, Milczenie owiec , Spaleni słońcem , Fighting , Deadline , Inwazja łowców ciał, Czas zabijania , Eliksir miłości, Misery , Majestic, Cube , Zabaweczki, Zdrada, Kolor magii, Senność , Król Olch, Części intymne, The Dark City, Dziesiąte Królestwo, 9, tożsamość , Stargate - The Ark of Truth, Gwiezdne wrota: Continuum , Star Trek, 28 tygodni później , The Tournament, Hot Fuzz - Ostre psy, Armia Boga, Fargo , Carrie, Lśnienie, I stanie się koniec, Smok: historia Bruce'a Lee , chuck, Zakochana Złośnica, gabriel, Biegnij Lola, biegnij, Drzwi w podłodze , Danny the Dog, Matrix , Edi, Suma wszystkich strachów, Romanse i papierosy, Marsjanie do domu , 28 dni , Afera naszyjnikowa, braterstwo wilków, Dziecko Rosemary, Jeździec bez głowy , Moje własne Idaho, Oni żyją, W paszczy szaleństwa, Juno, Indiana Jones Poszukiwacze Zaginionej Arki, Show , Zło
Ostatnio edytowano 17 stycznia 2010 , 00:23 przez niki, łącznie edytowano 2 razy
Nie wiem jaka broń zostanie użyta w III Wojnie Światowej ale IV będzie na maczugi......BOOM
niki

Postprzez Lucky » 13 listopada 2009 , 02:37

Odpowiedź: "Next" Lee Tamahoriego.

Pytanie
Obrazek
wicca Obrazek Obrazek
Lucky

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kallipygos » 13 listopada 2009 , 03:11

Król Artur, łatwizna.

A teraz:
Obrazek
I stworzyli ludzie bogów na swoje podobieństwo.
Kallipygos

Postprzez Cedrella7 » 13 listopada 2009 , 03:31

'Prestiż' :D

Obrazek
Jest-że człowiek jeno omyłką Boga? Lub Bóg jeno omyłką człowieka? F. Nietzsche

Nie mogę uwierzyć w boga, który chce być chwalony cały czas. F. Nietzsche

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim
Cedrella7

Postprzez niki » 13 listopada 2009 , 03:51

Dystrykt 9

Obrazek
Nie wiem jaka broń zostanie użyta w III Wojnie Światowej ale IV będzie na maczugi......BOOM
niki

Postprzez Cedrella7 » 13 listopada 2009 , 04:00

Hakerzy

Obrazek
Jest-że człowiek jeno omyłką Boga? Lub Bóg jeno omyłką człowieka? F. Nietzsche

Nie mogę uwierzyć w boga, który chce być chwalony cały czas. F. Nietzsche

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim
Cedrella7

Postprzez komarrek » 13 listopada 2009 , 09:42

Miłość Larsa

Obrazek
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Postprzez Iza_30 » 13 listopada 2009 , 16:24

dobre, dawajcie jeszcze :). chociaz ani jednego nie zgadłam ;)
Iza_30

Postprzez Arikiel » 13 listopada 2009 , 16:54

Krótki film o zabijaniu? Tak jest w nazwie pliku.... :P Pilnujcie tego ;)
Arikiel

Postprzez komarrek » 13 listopada 2009 , 18:28

Ja wiem że jest, chodzi o zabawę nie o to czy ktoś podgląda czy tez nie.
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Postprzez Arikiel » 13 listopada 2009 , 21:53

No jak uważacie, choć za każdym razem, kiedy spotykam się z tą grą nazwy plików są pilnowane. Bo chodzi o zabawę, a nie o to, kto pierwszy kliknie PPM->Właściwości i odczyta nazwę pliku ;) Niech ktoś da, pomysłu nie mam. Tylko zwrócić uwagę chciałam ;)
Arikiel

Postprzez Saari » 13 listopada 2009 , 22:12

To ja wrzuce.. jako ze nie moja kolejka to cos latwego bedzie :)

Obrazek
Wielki Czajnik Cie kocha!
Saari

Postprzez Kallipygos » 13 listopada 2009 , 23:13

Monty Python i Święty Graal
stare, ale dobre :D

A teraz podkręcamy poziom trudności...
Obrazek
I stworzyli ludzie bogów na swoje podobieństwo.
Kallipygos

Postprzez niki » 14 listopada 2009 , 14:30

fan Romero? :P
Świt żywych trupów (z 2004r)

Obrazek
niki

Postprzez wojtek » 14 listopada 2009 , 15:25

Starsky i Hutch.
Wrzuta następnego screena - kto pierwszy, ten lepszy ;-)
Nie oddawaj czci tym, którzy ci ją zabrali

Obrazek Piszę poprawnie po polsku
wojtek

Następna strona

Powrót do Hyde Park