O Kościele Katolickim .>>.cała prawda>>>

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Postprzez mborus » 5 listopada 2009 , 21:25

Żeś natrzepał linków, trzeba dużego fotela, aby to oglądać.

A tak w ogóle:

JAK MOŻNA TAK PLUĆ NA WIARĘ!
CO TO SIĘ WYRABIA!
WSZYSCY SZATANEM OPĘTANI
PLUJĄ NA KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY I OJCA ŚWIĘTEGO!
KSIĘGĘ ŚWIĘTĄ TEŻ.

Zmówcie zdrowaś Mario, bo ktoś ją rozdziewiczy!
Tyle zboczeńców wokoło.
Nie lubię bab, lubię kobiety.
mborus

Postprzez Jalu » 6 listopada 2009 , 20:56

mborus napisał(a):Żeś natrzepał linków, trzeba dużego fotela, aby to oglądać.

A tak w ogóle:

JAK MOŻNA TAK PLUĆ NA WIARĘ!
CO TO SIĘ WYRABIA!
WSZYSCY SZATANEM OPĘTANI
PLUJĄ NA KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY I OJCA ŚWIĘTEGO!
KSIĘGĘ ŚWIĘTĄ TEŻ.

Zmówcie zdrowaś Mario, bo ktoś ją rozdziewiczy!
Tyle zboczeńców wokoło.

Nikt tu nie pluje na WIARĘ, w/g tego to kościół pluje na wiarę i na nas, jesteśmy mięsem armatnim.
Ty to wszystko dobrze obejrzałeś??? Nie widzisz, że ten "kościół" nie jest święty, że to Gówno i plugastwo szatańskie... , jeśli kiedyś broniłem tego zasraństwa to teraz to odszczekuje. Otworzyły mi się oczy.:shock: :shock: :shock:
Opuszczam ten "gnuj" czym prędzej- z całą rodziną!!!
Żal mi tylko niektórych jego "pracowników" bo żyją w nieświadomości tak jak ja- przez wiele lat!!!
A wiary, pewności w istnienie Boga nie straciłem, wręcz przeciwnie- wzmocniłem, czego i Tobie życzę Przyjacielu- otwórz oczy!
Jalu
Użytkownik zbanowany

Postprzez mborus » 7 listopada 2009 , 01:39

Plujeta na wiarę waszych przodków!

Już wam się Rydzyk dobierze do umysłów i wypleni nieczyste myśli!

SROMOTA I OPĘTANIE!

Apeluję do ludzi wiary:
Zbierzmy wszystkich księży pedofili i ruszmy na to forum.
Weźmiemy ich od tylca.
Nie lubię bab, lubię kobiety.
mborus

Postprzez Michał Apostata » 6 marca 2010 , 20:24

Czym się zajmował watykański doradca d/s ewangelizacji narodów?
-----------------
Jak donosi guardian.co.uk, Watykanem wstrząsnął kolejny seks skandal. Tym razem w roli głównej wystąpił bliski współpracownik papieża Benedykta XVI, Angelo Balducci.Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki taśmom, do których dotarła policja. Z zarejestrowanych rozmów między Balduccim a 29-letnim Thomasem Chinedu Ehiemem, watykańskim chórzystą, wynika, że Balducci "zamawiał" sobie dostawy męskich prostytutek, w tym także kleryków. Za zorganizowanie schadzek Ehiem dostawał pieniądze.

Sprawa wyszła na jaw "przy okazji". 10 lutego Balducci został aresztowany pod zarzutem korupcji i malwersacji podatkowych. Tak bardzo umiłował mamonę jak jego pryncypał, że stracił rozum. Policjanci zaczęli analizować nagrania z podsłuchów i dzięki nim odkryli, czym wolnych chwilach zajmował się papieski doradca w Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów.
http://wiadomosci.onet.pl/2137829,12,ta ... ,item.html
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Postprzez ali » 6 marca 2010 , 22:00

ali

Gadu-Gadu: 0

Re: O Kościele Katolickim .>>.cała prawda>>>

Postprzez Michał Apostata » 8 marca 2010 , 13:57

Okazuje się, że Wielebnej Powłóczystości Jego Świętobliwości (na emeryturze) Tadeuszowi G. z Gdańska nie spieszno do nieba.
Jego bóg daje mu sygnał, że już czas a on ucieka do kliniki pod szczególną i troskliwą (jak podają media) opiekę medyczną co by się z tej niebiańskiej misji wyłgać. A przecież sam innych tak usilnie przekonywał przez cały swój pasożytniczy żywot na tym łez padole do tej niebiańskiej podróży.
O sakralna obłudo! O świętobliwa hipokryzjo!
Michał Apostata

Postprzez Smok » 8 marca 2010 , 16:32

Spoko...
Wylecza abp-a...
Zreszta, ja tam nikomu smierci nie zycze...
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Michał Apostata » 8 marca 2010 , 19:46

Smok napisał(a):Spoko...
Wylecza abp-a...
Zreszta, ja tam nikomu smierci nie zycze...

A czy ja mu życzę śmierci. Niech tylko z godnością i radością idzie do Domu Ojca.
Przecież oni nie umierają.
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 11 maja 2010 , 13:44

Obrazek
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 24 maja 2010 , 10:11

Mieszkańcy Torunia i innych podlanych okolic kraju dziwują się, że opętany kultem świętej panienki, specjalista od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw nie pobieżał na wały z monstrancją aby odpędzić wodę niczym Mojżesz przed Izraelitami.
Czyżby nie wierzył i to w święto Matki Kościoła (dzisiaj) w cudowną moc sprawczą tej którą nazywają Królową Polski?
Jeszcze nie tak dawno naprzeciwko zagrożeniom szły procesje ze sztandarami, relikwiami świętych i biły dzwony a święcona woda lała się na wsze strony świata.
Coś ta Opatrzność opuściła wiernej Mu owieczki. Chyba za sprawą tej usakralnionej konsekrowanej armii watykańskich szamanów pelnych pychy, obłudy i hipokryzji.
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 24 maja 2010 , 22:12

Umiłowani Siostry i Bracia!
Od blisko 30 lat w Rzeczypospolitej wykonywane są zabiegi in vitro z większym lub mniejszym nasileniem. Żyje w Polsce około 30 000 ludzi, których życie zaczeło się dzięki in vitro. Większość to ludzie (dzieci i rodzice) wyznania rzymsko-katolickiego wierzący i praktykujący.
Tymczasem na potrzeby kampanii wyborczej, w ramach oglupiania gawiedzi przepojeni obludą i hipokryzją rzymsko-katoliccy szamani ogłaszają urbi et orbi, że zwolennicy tych metod obciążeni są klątwą i nie mają prawa przyjmować tak zwanej Eucharystii.
I tak to "cudowny wafelek" rządzi umyslami w Ciemnogrodzie.
Michał Apostata

Postprzez Jolik » 24 maja 2010 , 22:16

Skoro dają sobą rządzić... Ich problem...
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Jolik
Użytkownik zbanowany

Postprzez Mrozna » 24 maja 2010 , 22:43

Ale się chłopaki nabulwersowali :P
Michał Apostata napisał(a):Żyje w Polsce około 30 000 ludzi, których życie zaczeło się dzięki in vitro. Większość to ludzie (dzieci i rodzice) wyznania rzymsko-katolickiego wierzący i praktykujący.

Skąd te dane?
Michał Apostata napisał(a):Tymczasem na potrzeby kampanii wyborczej, w ramach oglupiania gawiedzi przepojeni obludą i hipokryzją rzymsko-katoliccy szamani ogłaszają urbi et orbi, że zwolennicy tych metod obciążeni są klątwą i nie mają prawa przyjmować tak zwanej Eucharystii.

Mnie to tam zwisa. Będę chciała Eucharystię to sobie kupię na Allegro i zjem. Czego jeszcze wymagasz? Żebyśmy walczyli o prawo wierzących do nieprzestrzegania doktryny? :lol:
"Chciałem się rozerwać, trafiłem na pogrzeb."
Fiodor Dostojewski
Mrozna

Gadu-Gadu: 21884558

Postprzez Dorota » 24 maja 2010 , 22:52

Hmm, ja to widzę inaczej. Raczej jako argument w dyskusji z liberalniejszymi katolikami mający na celu pokazanie im, że ich Kościół tak naprawdę ich nie chce.
Nie mam złudzeń, co do tego, że teraz wszystkie takie osoby popędzą do kancelarii parafialnej, aby dokonać apostazji, ale czasami przypominanie, czy wytykanie takiej a nie innej postawy Kościoła wobec części wiernych może pobudzić do refleksji dającej ciekawe i nieoczekiwane skutki. ;)
Nie śledzę tego, co Kościół stwierdza, że jego owieczkom wolno, czy nie wolno, ale dobrze, że ktoś to robi, bo takie fakty zawsze mogą się przydać, jako argumenty w dyskusji.
Dorota

Gadu-Gadu: 25031906

Następna strona

Powrót do Hyde Park