Pedofilia w Kościele

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Pedofilia w Kościele

Postprzez Michał Apostata » 19 grudnia 2008 , 14:00

Umiłowani Siostry i Bracia!
Jak wiecie Kościół, rzymski boryka się od lat z problemem pedofilstwa. Bankrutują cale parafie na skutek wysokich odszkodowań zasądzanych - na razie przez sądy w USA - na rzecz ofiar tych konsekrowanych knurów.
W zakresie usakralnionej pedofilii, czyli uprawianej przez Wielebnych Kościoła rzymsko-pedofilskiego postuluję Panu na Watykanie co by zarządził bullą obowiązkową kastrację "na chwałę Pana" tuż przed wyświęceniem. Taki prymicjant składałby ze swoich jaj (peniska zostawiać co by mieli czym sikać) ofiarę krwawą - jak jego Pan Chrystus na krzyżu - na ołtarzu mszalnym. Odpowiednio wcześniej na chirurgii poddawaliby się stosownej kastracji - jajka w formalinę i do seminaryjnego magazynu. Kastracja ze znieczuleniem - za dodatkową opłatą.
Na dzień prymicji słoiki z jajami przed ołtarz i "dwie pieczenie na jednym ogniu":
1. ofiara dozgonna - skoro poświęca się służbie Bogu i ślubuje celibat - to po co mu jaja?
2. Kościół rzymski ma spokój wieczny z pedofilstwem
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Postprzez Templariusz » 19 grudnia 2008 , 14:20

a no właśnie, popieram
choć ja bym zrobił na odwrót,
chlasnąć im penisy, a jądra zostawiać
idzie taki ulicą, ładnego ministranta zobaczy
hormony działają, podnieci się
a tu rozładować napięcia nie ma jak - nie ma czym...
to dopiero męka
w obozach koncentracyjnych niemcy takie eksperymenty na "podmężczynach" przeprowadzali
ponoć pozbawienie tylko penisa jest gorsze niż tylko jąder
a siusiać bez wacusia mogą - jak dziewczynki
po prostu już nie będą mogli "z wysokości majestatu"
IN OMNIA DUBITARE
Templariusz

Postprzez olgierd » 19 grudnia 2008 , 14:29

nie ochroni to dzieci przed molestowaniem...
kastracja to zbyt drastyczne posuniecie...
bo co jesli ksiadz zechce przestac byc ksiedzem?
odmowicie mu prawa do prokreacji?
"Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru"
olgierd
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 3686510

Postprzez Templariusz » 19 grudnia 2008 , 14:38

tak, najprościej to po prostu nie dopuścić do sytuacji dziecko - klecha sam na sam i na wszelki wypadek poinstuować - kochanie jakby coś to krzycz, albo: spójrz mu w oczy i powiedz doniosę do kurii i na policję i TVN się dowie... albo: powiem wszystkim kolegom że wasza ekscelencja ma małego...
IN OMNIA DUBITARE
Templariusz

Postprzez Smok » 19 grudnia 2008 , 14:41

Jak mawia moj znajomy:
"Na wszelki wypadek to i ksiadz ma jajka..."

Nie wiem jak to jest, ale rozmawiaac w "moim" srodowisku az mi wlosy staja dembem na glowie!
Jak ktorys zaczynal zabawe z chlopcami i mial mniej niz 14 lat, to jego opiekunem byl najczesciej ksiadz...
Do mnie na szczescie zaden czarnoszaty sie nie dobieral...
O i dowcip mi sie przypomnial... Ale pokazywany... :) Napisze w odpowiednim dziale... :)
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 0

Postprzez axis » 19 grudnia 2008 , 14:58

Jak juz ktos wspomnial nie potrzeba penisa zeby moc molestowac / zgwalcic.

Wszelkie dzialania przed popelnieniem czynu karalnego sa zbedne.
Nalezy zadbac o odpowiednio bolesna kare po.

Kastracja chemiczna ? - jestem jak najbardziej za.
A zamiast odcinania czegokolwiek wystarczy uszkodzic nerwy odpowiedzialne za zmysl dotyku w "narzadzie".
--
Axis^

Żadna religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście
Budda Siakjamuni
axis

Gadu-Gadu: 161862

Postprzez PawelG » 19 grudnia 2008 , 15:12

Możemy debatować, jakby pozbawić jakiegokolwiek pedofila genitaliów, lub jak je skutecznie uszkodzić, ale to i tak niczego nie zmieni.
Polska podpisała Konwencję Praw Człowieka, która jednoznacznie wnosi zakaz stosowania kar cielesnych...
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu...
PawelG
Strażnik piekieł

Postprzez Templariusz » 19 grudnia 2008 , 15:17

no właśnie, ale to by nie była kara
to by była tylko krwawa ofiara dla baranka...
to już można
bo kto nie chce, nie musi, tylko klechą wtedy nie zostanie
a zasady werbowania "członków" krk ustala sobie sam
w końcu to państwo w państwie
IN OMNIA DUBITARE
Templariusz

Postprzez Michał Apostata » 20 grudnia 2008 , 00:14

Templariusz napisał(a):no właśnie, ale to by nie była kara
to by była tylko krwawa ofiara dla baranka...
to już można
bo kto nie chce, nie musi, tylko klechą wtedy nie zostanie
a zasady werbowania "członków" krk ustala sobie sam
w końcu to państwo w państwie

Pełna słuszność po stronie Waszej Wielebności!
Poza tym na chwałę ich Pana - bez jajek - śpiewy gregoriańskie odprawiają bez problemu o tonację wyżej.
Michał Apostata

Postprzez Smok » 20 grudnia 2008 , 00:57

A ja uważam, i to nie tylko w omawianej sprawie ale ogólnie, że trzeba zapobiegać a nie karać!
I to się tyczy całego prawodawstwa.
A jeżeli ma być już wymierzona kara, to musi być ona nieuchronna i sprawiedliwa, nie koniecznie surowa...
A bawić się w odcinanie? E tam... Po co... Może się jeszcze przydać... :)
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Martin76 » 20 grudnia 2008 , 03:47

Klechy jakoś dziwnie unikają tych kar za pedofilię. Już niejedna afera u nas była i mało który trafił za kratki a jak już trafił to zwykle tak, by nikt do niego nie miał dostępu. Jak mam litość nad zwykłymi ludźmi, którzy tam z jakichś powodów zbłądzili - z moich podatków idzie kasa na utrzymanie ich w ZK czy na jakichś leczeniach, to nad tą czarną zarazą tej litości nie posiadam. Jaja w dwie cegły, ciach i po problemie ;P
Martin76

Postprzez Smok » 20 grudnia 2008 , 13:18

Właśnie... To jest zastanawiające...
Było, ostatnimi czasy, kilka spektakularnych i wielkich akcji na zorganizowanych pedofilii...
Telewizja, i słusznie, mówiła o tym z dumą. Że zatrzymano profesorów, nauczycieli, i bóg jeden wie kogo...
Ale jakoś o żadnym księdzu nie słyszałem...
A po prostu nie wierzę, że ich nie było w tej grupie...
Chyba, że ich mafia ukrywa czarna...
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Martin76 » 20 grudnia 2008 , 17:26

Wiesz, w kościele to pedofili jest najwięcej. Było kilka akcji z zatrzymaniem księży czy zakonników ale niestety sprawy dziwnie ucichły, to znów gdzieś zaginęły akta, no a jak już delikwent stawał przed wymiarem sprawiedliwości to wyrok był tak niski, że aż śmieszny. Wiem jak to wygląda od wewnątrz i wiem jak taki ma w kryminale. Nie wiem czy pamiętacie sprawę takiego klechy o nazwisku Pawłowicz. Pisano kilka lat wstecz o nim dość często w "Faktach i Mitach". Gość za wielokrotną pedofilię został skazany bodajże na 4 lata, z czego odsiedział niecałe 2. Doprowadzenie do skazania go było wręcz morderczą walką i podawaniem organom ścigania dowodów na tacy. No a w kryminale gościowi nawet włos nie spadł z głowy. Siedział na tzw celach chronionych, niewielu do niego miało dostęp. Miał zapewnione wszystko - od TV począwszy na dobrej wyżerce skończywszy. Niby tam raz dostał od współwięźnia w nos ale zaraz potem wycofał oskarżenie. Tym współwięźniem był młody czarnoskóry mężczyzna. Dostał potem do japy murzyńskiego ogóra i złość mu przeszła. Po niespełna dwóch latach wyszedł i zaszył się spowrotem w kościele. Potem już nie miałem możliwości śledzić losów tej sprawy, no ale zapewnie dziś znów robi to co robił. I co to za kara dla niego była??
Bóg nie stworzył człowieka, to człowiek stworzył boga.
Martin76

Postprzez Michał Apostata » 24 grudnia 2008 , 21:51

W przemówieniu do irlandzkich biskupów Pan na Watykanie mówił, że rany, które zadają księża pedofile dzieciom, są wyjątkowo bolesne i że trzeba wspierać wszystkie ofiary dotknięte tymi "skandalicznymi zbrodniami".
- Wstydzę się za księży, którzy dopuścili się pedofilii. Zrobimy wszystko, by się to już nie powtórzyło - podkreślał papież na pokładzie samolotu z Watykanu do Waszyngtonu. - Kiedy czytałem historie ofiar molestowania, nie mogłem zrozumieć, jak mogło dojść do tego, że niektórzy księża w taki sposób zdradzili misję, jaką było niesienie dzieciom miłości Boga
- dodał obywatel Benedykt XVI.
Zdecydowanie wykluczymy pedofilów ze stanu duchownego. Ważniejsze, by mieć dobrych księży niż wielu księży
- mówił Benedykt XVI 15 kwietnia 2008 roku w drodze do USA.
A co robił przez 27 lat pontyfikatu jego Wielki Święty poprzednik? Wydawał instrukcje jak ukrywać i chronić dewiantów i seks przestępców przed odpowiedzialnością.
Fałsz - obłuda i hipokryzja!
Michał Apostata

Postprzez PawelG » 24 grudnia 2008 , 22:48

inna sprawa że B16 jeszcze nie będąc papieżem wydawał dokumenty wew. na temat tego jak unikać rozgłosu na ten temat...
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu...
PawelG
Strażnik piekieł

Następna strona

Powrót do Hyde Park