KATO-PARANOJA

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

KATO-PARANOJA

Postprzez aleksander.pe » 14 grudnia 2008 , 11:39

Polecam lekture tego tekstu. Ubaw po pachy. Jak zwykle czarni staneli na wysokosci zadania.
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podk ... 27369,4535
aleksander.pe

Postprzez PawelG » 14 grudnia 2008 , 15:26

Aleksandrze, następne linki wklejaj tutaj :)
http://forum.apostazja.pl/viewtopic.php?t=34&start=795

Nie ma co mnożyć tematów.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu...
PawelG
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał Apostata » 23 grudnia 2008 , 15:34

Umiłowani Siostry i Bracia!
Jedno mnie zdumiewa - nikt w PO nie zwrócił uwagi na oczywistą oczywistość: oto jeden z najciemniejszych, najwsteczniejszych, mającego pełną gębę frazesów klerykałów, jakich nosiła ta Ziemia (nawet Niesiołowski - zanim wylądował, gdzie jest - przeszedł giga-transformację "od ZCHN do PO"), jakich nawet u Pis-dzielców i LPR-usów z gromnicą trudno znaleźć - niejaki Gowin - dostał od Episkokupanta Polski supertajne zadanie - i świetnie, modelowo je na naszych oczach wykonuje przy aplauzie ślepej na ten fakt wierchuszki Platformy!!!
Zadanie brzmiało:
- wstąpić do PO, piąć się w górę i tam wykonać tajną misję - i wykonuje!

Że nas ta ustawa w "temacie" in vitro cofnie o kilka wieków - wydaje się być tak oczywiste, jak to, że Gowin powinien nosić koloratkę tam, gdzie krawat wyraźnie mu nie do twarzy! Od lat obserwuję ludzkie fizjonomie - i zawsze - zawsze - widzę piętno, jakie na wyglądzie fizys danego osobnika wywierają jego "przekonania" - i funkcja, jaką sprawuje, np. w Kościele.
Te gęby mają w sobie to "coś", co jednoznacznie świadczy-zdradza ich funkcje, stan zaciemnienia umysłowego i poglądy, zanim jeszcze widz zobaczy pasek ze stosownymi informacjami na temat ich nosicieli. Taką właśnie pełną przebiegłego zakłamania, faryzejską gębą zawytego klerykała i sługusa Kościoła rzymsko-pedofilskiego może się wylegitymować Jego Eminencja Jarosław Gowin, desantowany z Konferencji Episkookupatu Polski do PO w roli skromnego posła, wiernego partii i jej poglądom, a po cichu - niczym tęgoryjec - ryjący i robiący tam "swoje", czyli realizujący Episkookupalne zlecenie wzięcia wszystkiego gremialnie za mordę - i "wywrócenia" na modłę Episkookupatu Polski.
Co się nie dało w Porypaństwie Polskim przekręcić "ze świeckiego na kościelne" przy pomocy P-orąbanych i S-papranych, to agent wpływu, Jego Ekscelencja Gowin zrobi z nawiązką... rękoma PO i z pochwałą Chlebowskiego.
I tak zawołanie "PO - PiS-bis" wreszcie zostało rozszyfrowane - a przy okazji wyszło szydło kościelnej władzy z quasidemokratycznego wora pełnego niby-to-żrących się ze sobą, ale i tak na wysługach Episkookupatu Polski siedzących na Wiejskiej "przedstawicieli Narodu", stanowiących ustawy według zachcianek... watykańskiej Agentury Wpływu, czyli "przedstawicieli" z Miodowej!
Amen!
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Postprzez arfik » 23 grudnia 2008 , 16:27

Ano, też jestem przerażony tym, że katolskie prawa mają obowiązywać wszystkich. A imć Gowin i reszta POlucjantów nie od dzisiaj robią loda na klęczkach przewodniej sile narodu. Brytole się nie dają rzucić na kolana i mają liberalne prawo dotyczące badań genetycznych, nie tylko in vitro i za chwilę będą producentami leków na wiele chorób, z których zapewne stróże polskiej zygoty skwapliwie i bez moralnych rozterek skorzystają.
"Filozofia zaczyna się tam, gdzie kończy się religia, podobnie jak przez analogię chemia bierze początek u kresu alchemii, astronomia zaś zajmuje miejsce astrologii." Ch. Hitchens
arfik

Postprzez andrzej89 » 23 grudnia 2008 , 22:10

Yyyyy....aikido, joga,...przyznać się kto jest w tzw. "GRUPIE RYZYKA"? :twisted: :)
Andrzej
"Dlaczego to ja dostąpiłem tej łaski ? Czym sobie zasłużyłem ? Przecież ja nie jestem godzien by rzemyk u Jego sandała odwiązać, a On pozwolił bym wziął na siebie cząstke jego krzyża... jak wielkiej łaski dostąpiłem".
andrzej89

Postprzez Smok » 24 grudnia 2008 , 13:39

Angole mają jeszcze bardziej przechlapane, bo głową ich kościoła jest równocześnie głowa państwa...
Wyobraźcie sobie...
Kaczor prymasem... :lol: :lol: :lol:

A skoro projekt ustawy imć Gowina jest popierany przez Episkopat, to można taki projekt od razu do kosza...
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Michał Apostata » 24 grudnia 2008 , 16:04

Smok napisał(a):Angole mają jeszcze bardziej przechlapane, bo głową ich kościoła jest równocześnie głowa państwa...
Wyobraźcie sobie...
Kaczor prymasem... :lol: :lol: :lol:
A skoro projekt ustawy imć Gowina jest popierany przez Episkopat, to można taki projekt od razu do kosza...

Tym bardziej, że w tej ustawie (pardon - projekcie) nie ma ani słowa o duszy. Natomiast wg udogmatyzowanej koncepcji człowieczeństwa jaka obowiązuje w tej poronionej sekcie interpretatorów bożych myśli - człowiek to CIAŁO + DUSZA.
Michał Apostata

Postprzez Smok » 26 grudnia 2008 , 15:44

A jak to formalnie zanegować?
Czy to jest powód aby odesłać projekt lub ustawę do Trybunału?
Bo ja nie wiem jak z tym walczyć...
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Marzena » 11 stycznia 2009 , 23:58

arfik napisał(a):Ano, też jestem przerażony tym, że katolskie prawa mają obowiązywać wszystkich. A imć Gowin i reszta POlucjantów nie od dzisiaj robią loda na klęczkach przewodniej sile narodu. Brytole się nie dają rzucić na kolana i mają liberalne prawo dotyczące badań genetycznych, nie tylko in vitro i za chwilę będą producentami leków na wiele chorób, z których zapewne stróże polskiej zygoty skwapliwie i bez moralnych rozterek skorzystają.

Przeczytałam w ostatniej "Polityce" artykuł o Kościele i Państwie. Autorka świetnie zdefiniowała kompromis między KRK a Państwem. Temat nie dotyczył jedynie ustawy w sprawie in vitro, ale w ogóle rozdziału Kościoła i Państwa. Na dzień dzisiejszy, kompromisowa ustawa w Polsce to taka, której Kościół nie potępi z ambon. In nie ma znaczenie opinia wyborców. Smutne...
Marzena

Postprzez Michał Apostata » 19 lutego 2009 , 11:07

Na ten kryzys może jakiś cót?
Umiłowani Siostry i Bracia!
Przecież już dawno temu naukowcy radzieccy odkryli, że cudów nie ma a nawet bogów nie ma co by te cuda czynili. Udowadnia to teraz rząd Platformersów ze swoim "cudotwórcą" na czele. Natomiast Kościół święty rzymsko-pedofilski i ponoć ciągle jeszcze apostolski (poza którym nie ma już nic nawet zbawienia) upiera się, że Bozia jest i czyni cuda.
No ale gdzie te cuda?
W uzdrowieniu jednej moherowej damy od radyja co-Maryja?
Michał Apostata

Postprzez Wolf » 23 lutego 2009 , 20:03

Ciekawy cytat posta osoby, która podaje się za katolika:

"Niewiadomski strzelając do Narutowicza działał w stanie wyższej konieczności - czyn ten grzechem nie był."

Dla zainteresowanych:
http://grono.net/forum/post/show/201038230/
Wolf

Gadu-Gadu: 3183659

Postprzez Michał Apostata » 11 marca 2009 , 18:44

Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia
Nieomylny przyznaje się do pomyłki - jaja niemalże wielkanocne!!!
Według doniesień włoskiego dziennika Il Foglio Watykan ma już przygotowany dokument w którym przyznaje się do błędów popełnionych przy podejmowaniu decyzji zdjęcia ekskomuniki z czterech biskupów Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X. Watykan ma pokajać się też za to, że przy podejmowaniu decyzji nie wykorzystał cennego źródła, jakim jest internet do tego, by poznać poglądy zwierzchników Bractwa.
A co szpiegi wew łonie zawiodły?
Przecież to sam Duch Święty stoi za każdą decyzją Pana na Watykanie - czyżby i On pobłądził?
Czyli co? Klątwa nałożona ponownie czy jak…?
---------------------
http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 923941.htm
Michał Apostata

Postprzez Templariusz » 11 marca 2009 , 20:50

Tak tak, oni się nie mylą, bo jeżeli się mylą to by znaczyło, że Duch Śwy się myli, więc się nie mylą. Oni tylko nie wykorzystali wszystkich informacji, które im Lycyfer podpier...lił.
Podobnie zapamiętajcie sobie raz na zawsze WATYKAN NIC NIE ZATAJA!!!
On tylko niekiedy zapomina poinformować...
Dziś mówili o kolejnej obławie na pedofili, zatrzymali 56 osób, wiecie co powiedział mój ojciec?
"Niech oni przestaną tak te obławy organizować, bo za niedługo nie będzie miał nam kto mszy odprawiać".
IN OMNIA DUBITARE
Templariusz

Postprzez Dorota » 11 marca 2009 , 21:06

Michał Apostata napisał(a):Czyli co? Klątwa nałożona ponownie czy jak…?
---------------------
http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 923941.htm

A kto daje i odbiera, ten... ;)
Dorota

Gadu-Gadu: 25031906

Postprzez Michał Apostata » 13 marca 2009 , 12:36

Jaj Wielkanocnych ciąg dalszy - bo to Pan na Watykanie i jego wyznawcy są w okresie postnych zmartwychwstańczych umartwień.
Jak oświadczył, też postnie zamartwiony kato-paplacz medialny Tomasz P. (dwojga imion) Terlikowski nieomylny papież znosząc ekskomunikę czyli klątwę na Lefenrystów nie popadł w błąd bo działał w nieświadomości.
Nie podal tylko czy co do skutków czy co do przyczyny.
No tak, skoro ani On ani Jego kur(w)ia nie ma jeszcze dostępu do internetu - to tkwią jakoby w późnym feudalizmie. Niech to zatem wytłumaczy ten kościelny propagandysta samemu nieomylnemu Benedyktowi XVI który już zdążył się do tego błędu przyznać. Uprzedził Terlikowskiego.
Cosik mi się zdaje że Pan na Watykanie popadł w wewnętrzną sprzeczność w osądzie i teraz nadto jest w rozterce.
To jest tak jak ktoś (poza ich bogiem) przypisuje sobie dogmat o nieomylności.
Michał Apostata

Następna strona

Powrót do Hyde Park