Powitania dla nowych członków forum

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Re: Powitania dla nowych członków forum

Postprzez Lena » 17 października 2012 , 19:26

Dziękuję za ciepłe powitanie. Świadkować ma tata (który stwierdził, że "mnie ochrzcił", bo mama tak chciała) i wujek (niepraktykujący i wątpiący acz jeszcze nie niewierzący). Widząc smutek mamy i jej łzy sama z niej zrezygnowałam (trochę tylko w tym prawdy, szczerze to bardziej się bałam, że biorąc ją z takim nastawieniem będzie wystarczyło, że ksiądz jej powie, że mnie źle wychowała, a mama ucieknie z płaczem-proboszcz jednak powiedział, że nie prawiłby jej takich kazań). Rozpisałam się, a to nie dział na to, przepraszam i pozdrawiam :)
Lena

Gadu-Gadu: 0

Postprzez komarrek » 19 grudnia 2012 , 23:44

Widocznie masz w porządku rodziców. Witaj po ciemnej stronie mocy.
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Postprzez filipau7 » 13 marca 2013 , 12:20

Hej jestem Paula
Najlepsza ziemia ogrodowa!
filipau7

Postprzez astronom3 » 19 marca 2013 , 10:57

Dzień dobry wszystkim :)
na początek króciutko...
Adam z Rudy Śląskiej, mam 40 lat
Właśnie przygotowuję się do złożenia odpowiednich papierów u mojego ,,Szeryfa"
postaram się opisywać moje doświadczenia w odpowiednim dziale forum.
astronom3

Gadu-Gadu: 9266510

Postprzez DJJ » 10 kwietnia 2013 , 23:58

Witam.
DJJ

Postprzez JaAnka » 24 sierpnia 2013 , 16:34

Jestem Anka. Wiadomo po co tu trafiłam - jak większość w poszukiwaniu informacji jak sprawnie i (w miarę) bezstresowo "papierologię" załatwić. Ochlapana (+cała "reszta" - rodzice nie odpuścili) byłam w stolicy a teraz mieszkam na wsi pod wschodnią granicą. Przy okazji po odpis w Warszawie pójdę, bo wolę osobiście - jakoś w drogę listowną nie wierzę. Potem zobaczymy jak to na "zadupiu" się potoczy. Jak coś zacznę opiszę w doświadczeniach.
JaAnka

Postprzez pawelpyzak » 30 września 2013 , 17:36

Witam
pawelpyzak

Gadu-Gadu: 23425232

Postprzez krokuska7 » 5 października 2013 , 23:27

Witajcie. To forum znalazłam przypadkowo, fajnie ze takie istnieje. Dokonalam apostazji bo z wiekiem Kosciol zaczal mnie irytowac, wypowiedzi ksiezy. Nie przyjmowalam koledy, a kiedys na jakies tablicy znalazlam pytania dla ludzi robiacych sobie rachunek sumienia. Pytanie: czy dajesz na datki mnie tak poirytowalo ze podjelam ostateczna decyzje.
krokuska7

Postprzez Szuja » 19 stycznia 2014 , 01:47

witam, Mariusz z tej strony :) A co do aktu apostazji, to nie mam pojecia czy skutecznie dokonalem czy tez olano mnie. Kiedys w tygodniku 'nie' byla 'instrukcja obslugi' i tak tez zrobilem. W odpowiedzi otrzymalem, ze 'przyjeto moje pismo do informacji'. Pare lat od tego czasu minelo, a niedlugo bede chcial sprawdzic, czy w ksiedze chrztow odnotowano, czy tez nie. No ale na ta okazje bede musial wybrac sie do rodzinnego miasta.

pozdrawiam wszystkich, ktorzy potrafia wyciagnac wnioski m.in. z podrecznikow do fizyki :)

Szu
Szuja

Postprzez NektarLeszczyny » 28 stycznia 2014 , 14:23

Witam wszystkich.
Moja decyzja w sprawie apostazji została podjęta kilka lat temu jak zrezygnowałem z bierzmowania.
Czekałem na uproszczenie procedur, nie akceptując kościelnego trybu apostazji.
W między czasie dowiedziałem się że konkordat został uchwalony nie wystarczająca liczba głosów wobec wymaganych 2/3, zostało nawet napisane pismo w tej sprawie do Rzecznika Praw Obywatelskich.
NektarLeszczyny

Postprzez zugo » 14 marca 2014 , 01:21

Witam serdecznie,

Od paru lat myślę o wypisaniu się z szeregów kościoła, jednak jeszcze brakuje mi odwagi żeby zacząć ten proces. Mam nadzieję, że tu znajdę siłę i oparcie. A tak dla odmiany dobrze też będzie pogadać,a nie tylko bronić się przed inkwizycją. Pozdrawiam i do usłyszenia :)
zugo

Postprzez Harry84 » 5 sierpnia 2014 , 18:02

Cześć Czołem:-)

chcialem wszystkich bardzo ładnie powitać jako nowoprzybyły... Niestety jestem jeszcze członkiem gorszej kategorii albowiem jeszcz jestem przed aktem apostazji... Szukam osob z okolic Makowa Mazowieckeigo które zechciałby pomóc mi przejść na druga strone mocy... Chciałbym możliwie jak najszybciej stac sie pelnowartościowym członkiem tej "wirzącej" społeczności.
Harry84

Postprzez NatTadi23 » 8 września 2014 , 13:39

Witam
NatTadi23

Postprzez Ariadne » 16 marca 2015 , 19:03

Cześć wszystkim :)
Zarejestrowałam się, bo właśnie jestem po rozmowie z proboszczem parafii chrztu i czekam aż przyśle mi listem odpis aktu chrztu. Mieszkam w innej części Polski, nie robił mi problemu, kazał wysłać w kopercie drugą kopertę ze znaczkiem. Nie kazał płacić. Sama zapytałam czy to coś kosztuje, odpowiedział, że można przekazać ofiarę na kościół. I tyle. Więc póki co idzie gładko, jak dostanę akt chrztu, lecę do proboszcza parafii zamieszkania :D trzymajcie kciuki
Ariadne

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park