Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki...

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki...

Postprzez Matt Kaboom » 5 grudnia 2012 , 22:44

Znany cytat przypisywany Stanisławowi Lemowi. Jak wspomniałem w innym wątku, czytam książkę o inteligentnej rasie gadów. Polecałem ją koledze w pracy, a ten na to: Reptilianie!. Teraz wygooglałem to słowo, i po zapoznaniu się z kilkoma artykułami zwątpiłem w rozum.

Trafiłem tutaj: http://illuminaci.pl

Wejście na własne ryzyko, można paść ze śmiechu, zdumienia lub szoku, zakrztusić się orzeszkiem, opluć monitor kawą, ewentualnie dostać permanentnego wytrzeszczu oczu.
Matt Kaboom

Gadu-Gadu: 0

Re: Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki.

Postprzez Matt Kaboom » 6 grudnia 2012 , 13:16

Następna perełka, tym razem wyrób całkowicie polski. Łągiewka to przy nim jakiś pikuś.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Fragmenty o bogu:
jestem jedynym świeckim naukowcem nastawionym do Boga pozytywnie i aprobująco, który bada Boga metodami naukowymi i świeckimi (...)

Bóg wcale NIE jest osobą, a ogromnym myślącym i samoświadomym naturalnym programem (...)

Czy Bóg istnieje[?]Tak! Bóg z całą pewnością istnieje! Wszakże totalizm formalnie udowodnił Jego istnienie i to aż kilkoma odmiennymi metodami naukowego dowodzenia (...)

Formalny dowód naukowy na istnienie Boga opublikowany został już w 2000 roku (w więc sporo lat temu) w podrozdziałach od I3.3 do I3.3.3 z tomu 5 monografii naukowej [1/4] "Zaawansowane urządzenia magnetyczne". Faktycznie to zrealizowanie konstrukcji owego dowodu zostało w owych podrozdziałach powtórzone aż za pomocą trzech fizykalnych metod naukowego dowodzenia. To zaś dokumentuje, że naukowego udowodnienia tak oczywistej prawdy jak istnienie Boga, daje się dokonać aż na kilka odmiennych sposobów. Dowód naukowy że Bóg faktycznie istnieje jest dla nas równie wiążący jak wszelkie inne dowody naukowe - przykładowo jak dowody że Ziemia jest okrągła, czy że boki trójkąta prostokątnego spełniają równanie Pitagorasa.
Matt Kaboom

Gadu-Gadu: 0

Powrót do Hyde Park