Koniec żartów mili Państwo

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Koniec żartów mili Państwo

Postprzez admin » 29 sierpnia 2008 , 18:27

Za dzisiejszym tygodnikiem FiM w art A. Tarczyńskiej nt. zamordowania ks. Torchały [zabitego najpradopodobniej przez młodego kochanka - dopisek własny]

"(...) biskup pomocniczy Jan Wątroba. <<To była Kainowa zbrodnia>> - zawyrokował w homilii. Wskazał też na jedną z jej przyczyn ("dobrze zorganizowane zło szerzące sie na stronach internetowych") (...)"

Teraz trzeba czekać aż wskażą palcem takowe witryny... :evil:
pozdrawiam
Jarosław Milewczyk
admin
Administrator forum

Postprzez _krasnoludek_ » 29 sierpnia 2008 , 18:51

ja wiem czy wskażą przecież to jak strzelenie sobie samobója by było ..
więcej osób by wchodziło na te złe :twisted: strony i może kilka by pomyślało :roll:
_krasnoludek_

Postprzez Franek Chojecki » 29 sierpnia 2008 , 19:08

Racja, przecież zakazany owoc smakuje najlepiej....
Franek Chojecki

Postprzez Stavros » 30 sierpnia 2008 , 00:32

tiaa skoro milczą w temacie apostazji, to raczej nie wychylą się z obwinianiem nas o cokolwiek, bo to wzbudzi zainteresowanie. Nie wyobrażam sobie żeby sami wskazali swoim owieczkom (barankom?), jak można się z nimi ofocjalnie pożegnać :)
Stavros

Postprzez PawelG » 30 sierpnia 2008 , 00:40

Tak reklamę to by może i zrobili, ale jednocześnie naiwne społeczeństwo zaczełoby uważać apostatów za ludzi polujących na księży i nawołujących do wojny z kościołem.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu...
PawelG
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dark » 30 sierpnia 2008 , 13:26

PawelG napisał(a):Tak reklamę to by może i zrobili, ale jednocześnie naiwne społeczeństwo zaczełoby uważać apostatów za ludzi polujących na księży i nawołujących do wojny z kościołem.

zapewne masz na myśli uciskaną i prześladowaną moherową mniejszość prawdziwych polaków i katolików. dla nich będziesz judaszem, gorsze zdanie chyba mają tylko o eksksiężach.
Prawdy szukałem. Zdarłem fałszu maskę...
Zasłona spadła, wyszedłem z kościoła!
Dark

Postprzez Smok » 2 września 2008 , 01:42

Nie zrobią nam takiej reklamy... :) To by było zbyt piękne...
I swoją drogą nie przypuszczam, co by młody był kochankiem... Może klecha się w nim kochał, ale nie nalegał... Bardziej chyba kasa, choć wątek seksualny bardzo prawdopodobny...
Zbyt cicho o tych pobudkach osobistych...
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Michał Apostata » 24 listopada 2008 , 00:00

Winnym zgorszenia maluczkich Jezus zwany Chrystusem zaleca w Ewangelii uwiązanie kamienia młyńskiego i topienie w morzu. To ponoć lepsze niż dźganie nożem.
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 13 października 2010 , 22:41

Do Sądu Rejonowego w Toruniu trafił wniosek policji o ukaranie dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka i o. Piotra Andrukiewicza - donosi "Gazeta Wyborcza". Teraz sąd zadecyduje, czy redemptoryści złamali art. 56 Kodeksu wykroczeń. "Kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny" - brzmi przepis.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019389,tit ... caid=1b0e5
Michał Apostata

Postprzez Lantrus » 14 października 2010 , 15:35

Michał Apostata napisał(a):Do Sądu Rejonowego w Toruniu trafił wniosek policji o ukaranie dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka i o. Piotra Andrukiewicza - donosi "Gazeta Wyborcza". Teraz sąd zadecyduje, czy redemptoryści złamali art. 56 Kodeksu wykroczeń. "Kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny" - brzmi przepis.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019389,tit ... caid=1b0e5

Mam jakieś dziwne przeczucie, że nawet jeśli postępowanie zakończy się procesem sądowym to jakiś KATosędzina utnie łeb całej sprawie w 1-szej instancji. Choć szczerze przyznam, że chciałbym się grubo pomylić. ;)
"Społeczeństwo z naszym udziałem zakończy się wielkim bólem głowy" ;)
Lantrus

Gadu-Gadu: 5740523

Postprzez Michał Apostata » 20 października 2010 , 21:45

Tero sie Panie i Panowie narobiło!
Jeden idiota zapuścil się w zbrodniczych zamiarach - i mamy bojkot wszystkich PiS-dzielcowatych biur poselskich.
Tak wygląda jakby oni na to czekali. Napędzają teraz psychozę strachu.
Przed każdym ma stać policjant (a najlepiej dwóch) z długą bronią gotową do strzału.
Każdy wchodzący ma być legitymowany i sprawdzany elektronicznie czy czego nie ma w kieszeni.
I tak będzie jak PiS-dzielce - co nie daj ich boże - dojdą do wladzy...
Jak kto napadnie na kiosk Ruchu - to zaabezpieczą wszystkei kioski, a jak na plebanie - to wszystkie plebanie...
Z czasem będziemy tak doskonale chronieni i zabezpieczeni i bandyci z braku szans wyprowadza się z Polski.
Michał Apostata

Postprzez Codeine » 20 października 2010 , 22:22

Kwaczor już dawno przekroczył granice absurdu. Wczoraj bodaj stwierdził, że od teraz jakiekolwiek słowo krytyki pod adresem PiS jest nawoływaniem do mordu PiSowców. Co za pajac. Dlaczego go jeszcze nie trzymają w kaftanie na oddziale zamkniętym?
Every day over 950 kids die of hunger. If you still think god is all-loving, then:

Obrazek

Na początku był Chaos, jest w środku i będzie na końcu! - ja.
Codeine

Postprzez Matt Kaboom » 20 października 2010 , 23:32

Codeine napisał(a):Dlaczego go jeszcze nie trzymają w kaftanie na oddziale zamkniętym?

Bo to już jest religia. Jak jeden ma urojenia to jest to choroba psychiczna i zamykają w Tworkach. Ale jak wielka Rzesza (wielka litera celowo) - to jest to religia i należy się szacunek. Nie wiem czyj copyrigth, ale czytałem u Dawkinsa :D.
Matt Kaboom

Postprzez Michał Apostata » 21 października 2010 , 20:02

Właśnie "Wydarzenia" podaly, że PiS-dzielcowy kurdupel oglosil urbi et orbi - że "proponowana mu ochrona BOR-u to malo...".
Czyżby chcial jak Wielki Heros Cnót Wszelakich podróżować w papamobile za pancernymi szybami?
Chyba tak skoro funkcjionariusze służb specjalnych to za mało.
Michał Apostata

Postprzez Dorota » 22 października 2010 , 01:49

Codeine napisał(a):Kwaczor już dawno przekroczył granice absurdu. Wczoraj bodaj stwierdził, że od teraz jakiekolwiek słowo krytyki pod adresem PiS jest nawoływaniem do mordu PiSowców.

Jeśli tak to czym w takim razie jest PiSowska krytyka PO i, przede wszystkim, rzekome słowa Kaczyńskiego skierowane do Tuska?
Dorota

Gadu-Gadu: 25031906

Następna strona

Powrót do Hyde Park