Koniec żartów mili Państwo

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez fsl » 27 października 2010 , 19:35

No z moich subiektywnych obserwacji: 20 - 30. Ale podkreślam - nie twierdzę, że to jakaś reguła i obejmuje wszystkich. Ale gdzieś mi się obiło o oczy, że od pewnego momentu swojego życia jesteśmy mało skłonni do pewnych zmian (np. porzucenie wiary nad której sensem nigdy głębiej się nie zastanawialiśmy). Cóż nie jest to specjalnie zaskakujące.
Some say God is dead, some say God is dad.
Avatar użytkownika
fsl
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 czerwca 2010 , 21:08
Gadu-Gadu: 0

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 20 stycznia 2011 , 15:26

Tak oto spoleczność forowa ocenia wystapienia PiS-dzielcowych wybrańcow narodu: (wybrane z http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... y___W.html)
- - - -
"Czysta chamówa", "podłość", "teatr polityczny".
W TOK FM o debacie w Sejmie


Żenujący kabaret odstawili PiS-dzielce w Sejmie w odsłonie zwanej "zadawaniem pytań". Nawet ta bezmózgowa hałastra nie była w stanie skonsultować między sobą o co im niektórym idzie i powielali jak psychopaci te same kwestie... do znudzenia. Jeden po drugim wchodzili i walili seriami jak z kałasznikowa.
Cierpliwości Rodacy!
Jakoś ten cyrk do jesieni wytrzymamy a po tym niech idą w ..izdu! Tak zwani sympatycy PiS-dzielcow - nie dajcie się po raz kolejny ogłupić.

Słuchałem tylko części wystąpień i nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, że posłowie PiS-u powtarzali plotki żywcem wzięte z Radia Maryja i innych mediów brukowych. Tak jak wyprawa L. Kaczyńskiego do Katynia miała służyć jego kampanii wyborczej, podobnie teraz, dyskusja nad badaniem wypadku lotniczego to tylko poręczne narzędzie do zdobycia władzy. Dobre wychowanie nakazywałoby chociaż trochę tę postawę maskować, ale i tego zabrakło.

"...jak nas zabraknie to znów będziecie mieli do czynienia z szaleństwem"

Święte słowa! Szaleństwo pisowców można było wczoraj zaobserwować. Żałosny spektakl w wykonaniu posłów PiS pod publikę zwaną "ciemnym ludem" Kupili? Wątpliwe, PiS zagłębiło się jeszcze bardziej w bagnie. Jak to nazwać?- POLITYCZNE SAMOBÓJSTWO.

Zdecydowanie wolę "europejską demokrację Tuska".

Rąbanka smoleńska w natarciu. Gnomowaty kaczor jest dalej na psychotropach

To co pokazała wczoraj ekipa kaczora jest gwoździem do trumny PiS. Miliony Polaków zrozumiały, ze ekipa oszołomów i warchołów nie może rządzić Polska.

Zauwazyliscie ze Kaczyszenko reagując na wypowiedzi ekspertow z pism lotniczych na temat katastrofy, wezwal Tuska zeby zostali SPRAWDZENI PRZEZ SLUZBY SPECJALNE..!!
Oto idea tego „pokurcza” na opinie które JEMU sie nie podobają...!!!
Ambasador Bahr, pare dni temu powiedział: "W czasie rządów PiS-u, otarliśmy sie o cos niebezpiecznego..."
Ja dodam... bardzo, BARDZO NIEBEZPIECZNEGO...

Przykre to ale prawdziwe.
Posłowie "Prawa i Sprawiedliwości" i "Polska Jest Najważniejsza" urządzili w Sejmie Rzeczpospolitej, nieslychanie żenujące i obrzydliwe widowisko.
Poziom chamstwa, podłości i nienawiści tych szuj osiągnął niespotykane dotąd rozmiary.
Czy takie żenująco kretyńskie spektakle są do czegoś Polsce potrzebne ?
Czy takie polowanie na Premiera polskiego rządu umacnia pozycję Polski na świecie?
I to w dodatku cała niegodna posłów RP awantura odbywała się na temat katastrofy smoleńskiej spowodowanej wyłącznie przez naszych pilotów, którzy nie zastosowali się
do poleceń rosyjskich kontrolerów lotu.
Po prostu zamiast trzymać się na 100 metrach , przez prawdopodobnie źle ustawione wysokościomierze zeszli za nisko i uderzyli w ziemię .
Gadanie o honorze polskich lotników, szkalowaniu pamięci generala , nie ma w tym przypadku żadnego sensu .Oczywiście jest zupełnie jasne, że nikt a już najmniej piloci nie chcieli spowodować żadnej katastrofy. Ale spowodowali przez jakieś błędy i pech i naciski aby jednak lądować.
I honor ani polityka nie powinny mieć nic nic do tego.
Prawda nie jest ani honorowa ani polityczna tylko prawdziwa.
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Kallipygos » 20 stycznia 2011 , 20:00

To mi przypomniało pewne spotkanie. Przed wyborami do sejmików i samorządów miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać z kandydatem z partii PiS - taki sam oszołom jak Ci na górze. Na ulotce wyborczej jako pierwszy punkt miał mus wyjaśnienia "Tajemnicy Smoleńskiej", no to ja się pytam co wyjaśnienia mają do postawienia nowych huśtawek czy naprawy chodnika, bo tylko to mnie obchodzi. Gościu się zaczął produkować, żeby mnie przekonać, iż wyjaśnienie zdarzeń z mgłą w tle jest podstawą wszelkich działań, nawet stawiania huśtawek na placach zabaw. W pisdu z takimi wariatami.
I stworzyli ludzie bogów na swoje podobieństwo.
Avatar użytkownika
Kallipygos
 
Posty: 1964
Dołączył(a): 14 października 2009 , 18:49
Lokalizacja: Gdynia

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 22 stycznia 2011 , 00:40

Czytajcie " Fakty i Mity" - str.6 "Jarosław kazał lądować"
- - - -
Jakie Jarkacz wydal dyspozycje Lechowi po telefonie kiedy ten mu zameldowal, że chyba z imprezy nici bo mgla i piloci nie chcą ladować...?
"Od czego na pokładzie masz generała lotnictwa...".
Po ostatnim wystąpieniu Pana Premiera Donalda Duska w sejmie i wyraźnej groźbie, że na waszym (PiS-dzielce przyp. mój) miejscu siedział bym cicho bo jak poznacie całą prawdę to spuścicie oczy ze wstydu to coś może z tym nagraniem być na rzeczy.
- - - -
Generał westchnął głęboko, on samolot rozbije,
Mam wykonać rozkaz? Chociaż się napiję.
I wspomniał na Kozietulskiego sławną ongiś szarżę,
"Pijani Polacy" - tak rzekł Bonaparte.
Choć pilot wylądować usilnie się starał,
Zwiódł go wysokościomierz, jar zmienił plan Jara.
Nie bacząc na rzeczywistość, lecz mrzonki zatrute,
L rozbił samolot jak Ordon redutę.
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 26 maja 2011 , 23:29

Obrazek
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 18 października 2013 , 12:35

Umiłowani Wszyscy a szczególnie Wy Wielebni Siostry i Bracia!
Michalikowy Kościół zwany Stajnią Augiasza, z której ich Pan Bóg dawno zwiał, ciągle nie potrafi szczerze uderzyć się w piersi, jak zwykły grzesznik i powiedzieć, mea culpa. Początkowo przy pomocy usłużnych czcicieli w mediach, próbowali tłumaczyć słowa papieża Franciszka. Licząc zapewne, że watykańscy kurialiści zapanują nad tekstami głównego szefa i wszystko wróci do normy. Tak się jednak nie dzieje, trzeba sytuację potraktować "po nowemu", czyli zmienić ton wypowiedzi. Paru biskupom się to udało. Przyczaili się, poprawili czapeczki, złagodnieli. Sekretarz EP wyszeptał słowo przepraszamy, za nim twardogłowy biskup Hoser też się walnął w piersi. Trochę na pokaz ale słyszalnie zadudniło. Jedynie arcy Michalik brnie w słowotok. Wpierw obwinił dzieci-ofiary za czyny grzeszników w koloratkach, niedawno we Wrocławiu, winę za księży pedofilów zrzucił na feministki. I trochę na pornografię. Że niby ona taka destrukcyjna w Kościele. No tak, bo od nauki seksu są księża.
W sprawach pedofilii księży, hierarchia idzie po najniższej linii oporu, wydala delikwenta ze stanu kapłańskiego, obarczając świeckich obowiązkami nadzoru nad nim. Bo, jak pokazują fakty, pedofilem się być nie przestaje. Kleryk, po wyświęceniu ksiądz, ślubował przecież dozgonną wierność Kościołowi, czyli powinien w tym Kościele być obecny i trwać. Najlepiej w zakonnej celi, bez możliwości kontaktu z dziećmi. Kościół ma sposoby na dyscyplinowanie swoich pracowników. Arcybiskup Hoser /diecezja warszawsko-praska/ szybko i zdecydowanie potraktował księdza Wojciecha Lemańskiego za rzekome "przestępstwa", całkowicie wyimaginowane w biskupiej głowie. Ta Stajnia Augiasza jak widać dysponuje możliwościami, środkami i sprawnym aparatem przymusu. Nie ma żadnego sensu obarczać ludzi świeckich produktami korporacyjnych wynaturzeń. Za część mienia społecznego, przejętego w ramach rządowo-kościelnej komisji, niech służby pana Michalika powołają zakład zamknięty dla własnych pedofili w jakimś klasztorze i łożą na ich utrzymanie z własnych środków. Wysyłanie "podejrzanych" na zagraniczne misje też się nie sprawdza. Dominikana przestała być "bezpieczną przystanią" dla miłośników igraszek z dziećmi. Ciekawe, co przyniesie afrykańska rzeczywistość misyjna?
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 6 listopada 2013 , 13:56

W Paplamencie naszym zwanym Sejmem na rozpatrzenie czekają cztery projekty niezwykle ważnych ze względu na dobro narodu uchwał. Dwa dotyczą ustanowienia roku papieskiego:
- PO-paprańcy wnoszą o ustanowienie 2015 rokiem Jana Pawła II,
- a PiS-dzielce chcą ustanowić 2014 rokiem Świętego Papieża Jana Pawła II.

Wygląda na to, że są szanse, aby poświęcić Wielkiemu Herosowi Cnót Wszelakich oba te lata. W pierwszym czciliby go szlochający po Smoleńsku zwolennicy PiS-u, w drugim - „lemingi" glosujące na PO. Łączy ich uwielbienie dla zmarłego watykańskiego szamana. Rozdźwięk w rządzącej koalicji ujawnia kontrpropozycja PSL, który pożąda oddania roku 2014 czci Św. Jana z Dukli. Zgodnie z ludowym przekazem ów zakonnik po śmierci ocalił Lwów przed Kozakami, ukazawszy się w cudzie nad oblężonym miastem. Cóż, zdolność pośmiertnej lewitacji holograficznej okazuje się dostateczną kwalifikacją, aby stać się obiektem adoracji Sejmu.
Wygląda na to, że najbliższe lata poświęcimy wielbieniu Wojtyły i Jana z Dukli. Dzięki temu znikają ostatnie wątpliwości, czy Polska jest państwem katolickiej opresji. Wszak rok 2014 to również 80 rocznica śmierci Marii Skłodowskiej-Curie czy stulecie wybuchu pierwszej wojny światowej. W Polsce to nie ma znaczenia. Tu rządzi rzymsko katolicka Stajnia Augiasza i jego wyznawcy, przy czym tylko ci z nurtu smoleńsko-toruńsko-wojtyłowego. Ich nie interesuje na przykład, że rok 2015 to 50-lecie zakończenia Soboru Watykańskiego II, którego reformatorski dorobek właśnie zaprzepaścił Pan Wojtyła wbrew Pismu zwany Ojcem Świętym
Ogłoszenie dwóch kolejnych lat latami pana na watykanie znakomicie wpisuje się w serię skandali pedofilskich z udziałem polskiego kleru.
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Re: Koniec żartów mili Państwo

Postprzez Michał Apostata » 6 grudnia 2013 , 13:48

Sąd Najwyższy (katolickiej o zgrozo) Rzeczypospolitej uznał, że udzielenie nieprzytomnemu pacjentowi tzw. sakramentu katolickich bez jego uprzedniej zgody jest naruszeniem wolności religijnej.
Taki los spotkał w szczecińskiej klinice pana Jerzego, którego bez jego wiedzy (był w śpiączce) namaszczono "świętymi olejami". Kościół na wieść o tym wyroku wpadł w eklezjalną histerię - taki wyrok powinien oznaczać, ze chrzest nieświadomego dziecka narusza jego prawa i wolności osobiste.
Ciekawym kto pierwszy pozwie z tego tytułu papieska firmę?
Religia jest obrazą godności człowieka!
Avatar użytkownika
Michał Apostata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23 listopada 2008 , 15:26

Poprzednia strona

Powrót do Hyde ParkKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron