Pijani aktorzy

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Pijani aktorzy

Postprzez Michał Apostata » 23 marca 2011 , 19:22

http://www.pudelek.pl/
Wczoraj (22.03) wieczorem w centrum Warszawy aresztowani zostali trzej młodzi polscy aktorzy. Okazało się, że jeden z nich miał przy sobie narkotyki. Cała trójka była mocno pijana. Wypity alkohol do tego stopnia ich ośmielił, że urządzili sobie imprezę na środku ulicy. Zachowywali się argesywnie i zatrzymywali samochody. Po przyjechaniu policjantów, wdali się z nimi w szarpaninę...
22-letniemu Antoniemu K., 28-letniemu Jakubowi W. oraz 37-letniemu Michałowi L. grożą nawet po 3 lata więzienia. 22-latek na widok policjantów zaczął używać niecenzuralnych słów. Na pomoc ruszył mu o 15 lat starszy kolega z branży. 28-latek próbował w tym czasie wykorzystać zamieszanie i uciec z miejsca zdarzenia (to sposób, którego próbowali już Stockinger i Felicjańska - zwykle się nie udaje...). Po drodze wyrzucił na ziemię pudełko. Zauważyli to policjanci. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że są w nim cztery porcje marihuany.
Macie jeszcze wątpliwości, o kogo może chodzić?
Michał Lesień 37 lat
Jakub Wieczorek 28 lat
Antoni Królikowski 22 lata
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Re: Media

Postprzez Apostołachnierzygajcie » 23 marca 2011 , 23:58

Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że są w nim cztery porcje marihuany.
Macie jeszcze wątpliwości, o kogo może chodzić?

Niestety, nie mam pojęcia o kogo może chodzić - ani imion, ani choćby inicjałów każdej ze znalezionych w pudełku 4 wcieleń Mary Chujany (była'że by ona z Francuskiej Gujany?) nie raczyli podać... :D
Jak najbardziej biblijna bajka "O Apostołach": "I rzekł do nich Pan - oto ciało moje i krew moja! Jedzcie więc i pijcie, a po stołach nie rzygajcie"!
Apostołachnierzygajcie

Re: Wydarzenia, ogłoszenia, akcje

Postprzez Apostołachnierzygajcie » 24 marca 2011 , 00:02

janeel napisał(a):Krótka wzmianka o akcji pod krzyżem:

U mnie pod krzyżem też się dzieje, oj dzieje! Akcja tam zależy głównie, co się dzieje w moim [....]! Od kapusty i fasoli niżej krzyża krzyż me boli! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak najbardziej biblijna bajka "O Apostołach": "I rzekł do nich Pan - oto ciało moje i krew moja! Jedzcie więc i pijcie, a po stołach nie rzygajcie"!
Apostołachnierzygajcie

Postprzez Michał Apostata » 24 marca 2011 , 12:14

Pijani i naćpani marihuaną, blokowali ruch na ulicy i zagrażali bezpieczeństwu powszechnemu, używali wobec stróżów prawa słów powszechnie uznanych za obelżywe, lżyli i wyszydzali a ponadto... - o zgrozo! - złamali palec jednemu z policjantów.
Tak się bawi kulturalna elyta.. chrześcijańskiej (99,99%) Rzeczypospolitej?
I to w Wielkim Poście?
A jak łby w środkę popielcową dali do posypania popiołem to co przyrzekali przed Najświętszym Sakramentem?
Michał Apostata

Postprzez Sławek Dutkiewicz » 24 marca 2011 , 18:30

Michał Apostata napisał(a):Tak się bawi kulturalna elyta.. chrześcijańskiej (99,99%) Rzeczypospolitej?

Nie wiem jak reszta towarzystwa, ale Michał Lesień figuruje na pierwszej stronie Internetowej Listy Ateistów i Agnostyków: http://lista.racjonalista.pl/?s=lista jako... AGNOSTYK!
"Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina"
Sławek Dutkiewicz

Postprzez Smok » 24 marca 2011 , 18:52

Coz to za aktorzy...?
Nie znam ani jednego z nich... ;)
Jakies mlode pokolenie serialowe?
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 0

Postprzez kocur » 24 marca 2011 , 19:27

To są prawdziwi aktorzy. Nie tacy co to raz w roku albo i rzadziej się w jakimś filmie pokażą, albo grywają w jakichś teatrach jak np. Seweryn, Pszoniak czy inna Janda, tylko tacy, których miliony ludzi podziwiają kilka razy w tygodniu w telewizji.
kocur

Postprzez Dark » 24 marca 2011 , 20:11

Smok napisał(a):Coz to za aktorzy...?
Nie znam ani jednego z nich... ;)
Jakies mlode pokolenie serialowe?

To samo, nie mam zielonego pojęcia kto to. Jeśli to typy z polskich oper mydlanych, to zrozumiałe. Przyjemność z ich oglądania plasuje się, gdzieś w okolicy reklam proszków do prania, mają zresztą podobny kontent, dramaturgię i są równie pomysłowe.
Prawdy szukałem. Zdarłem fałszu maskę...
Zasłona spadła, wyszedłem z kościoła!
Dark

Postprzez Apostołachnierzygajcie » 24 marca 2011 , 21:50

Sławek Dutkiewicz napisał(a):
Michał Apostata napisał(a):Tak się bawi kulturalna elyta.. chrześcijańskiej (99,99%) Rzeczypospolitej?

Nie wiem jak reszta towarzystwa, ale Michał Lesień figuruje na pierwszej stronie Internetowej Listy Ateistów i Agnostyków: http://lista.racjonalista.pl/?s=lista jako... AGNOSTYK!

WOLNO MU - więc ze swoich wolności mu przyznanych korzysta!!! Sprofanowana krzyżem w sali sejmowej, senackiej i w ogóle Konkordatem Konstytutka zezwala nie tylko mieć swoje - podkreślam: SWOJE! POGLĄDY (a nie tylko te "swoje inaczej", czyli "odziedziczone w czasie krztu śfientego w spadku po...bo jak mnie pnie matka ojciec, a ich - rodzice ich rodziców rodziców itd... - tak i ja panie jestem" )- ale też głosić je, demonstrować je publicznie itp.!! W takim razie jestem z Nim - a On ze mną - na tej samej liście, a "na pogibiel" tym, którym się to albo jawnie, albo w skrytości ducha nie podoba! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Apostołachnierzygajcie

Postprzez Michał Apostata » 24 marca 2011 , 22:54

Sławek Dutkiewicz

Czyli Michał L. może mieć w dupie nastroje Wielkiego Postu, łba z pewnoscią popiołem nie sypał - ale to tym bardziej nie zwalnia go a wręcz obliguje do przestrzegania zasad wspołżycia w społeczeństwie i kultury osobistej
Michał Apostata

Postprzez Apostołachnierzygajcie » 24 marca 2011 , 23:11

Michał Apostata napisał(a):Sławek Dutkiewicz

Czyli Michał L. może mieć w dupie nastroje Wielkiego Postu, łba z pewnoscią popiołem nie sypał - ale to tym bardziej nie zwalnia go a wręcz obliguje do przestrzegania zasad wspołżycia w społeczeństwie i kultury osobistej

JASSSNE! Noblese bycia Ateistą czy Agnostykiem, a więc kimś wyższym od pełzającego na kolanach pospolitactwa żebrzącego o łaskę zmiłowania - oblige!!
Apostołachnierzygajcie

Postprzez Michał Apostata » 27 marca 2011 , 14:44

Z tak zwanych dobrze poinformowanych źródeł wynika ze mamusie i tatusiowie zaczynają podchody do ministra spraw wewnętrznych i komendanta głownego policji poprzez posłow. Po co?
Wiadomo. Jedni sią będą korzyć i przeraszać - ale nie publicznie - a jeden już podnosi, że wina jest po stronie policji bo była prowokująca, zaczepliwa i zbyt brutalna.
Naćpanych lalusiow należało uprzejmie przeprosić że im się przeszkadza w zabawie, poprosić aby zgodzili się łaskawie na odwiezienie każdego do swojego domu. A pudelko z marihuaną nie zauważać.
Michał Apostata

Re: Pijani aktorzy

Postprzez Michał Apostata » 29 marca 2011 , 19:57

Antoniemu K. lat 22 ponoc tylko się wyrwalo:
Już nie pracujecie, kutasy. Załatwię was, jeb... psy! Moja papuga was zje. Jesteście gównami. Znam ludzi, którzy was załatwią!

Ponoc u nich w domu rodzinnym takich określeń nie używa się. Skąd on zatem czerpał ku temu kulturalne wzorce?
Tymczasem. Jeszcze nie przeprosil. Chyba nie wie jak i gdzie to zrobić.
Po prostu brak mu słow.
On chyba w ogóle nie wie, że wypadałoby?
Michał Apostata

Postprzez szczepek » 29 marca 2011 , 22:54

Co za cham! Jak śmie zasłaniać się papugą?
Two great European narcotics -
alcohol and christianity.
I know which one I prefer.
szczepek

Postprzez Wojtek-1998 » 6 kwietnia 2011 , 05:55

Podoba mi się, jak ludzie zajmują się poppolityką, popaktorstwem, popreligią. To takie urocze i nie ma wpływu na nic. Słodkie.
Gdy dzieci śpią, Hitler wąsy czesze.
Wojtek-1998

Następna strona

Powrót do Hyde Park