politykowanie ... czyli nasze polskie bagno

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Re: politykowanie ... czyli nasze polskie bagno

Postprzez Smok » 8 października 2012 , 16:10

Tego sie boje najbardziej...
Ze znow nas czeka polowanie na czarownice... I kolejny powrot o 25 lat...
Smok Grzesio – ATHEIST PRIDE
Smok
Strażnik piekieł

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Katka » 9 października 2012 , 13:40

proch napisał(a):Konkluzja: jeśli już na Gazecie "lemingi" tak oceniają PO to szykuje nam się powrót IV RP i czasy dziwnych wicepremierów.
Zaprawdę powiadam wam: szykujcie się.

E tam. Ludzie ponarzekają, ale do wyborów pójdą głosować znowu na PO. Instynkt samozachowawczy wbrew pozorom u leminga jest bardzo duży.
W najnowszej "Polityce" pisali fajnie o tym, jak słynny marsz PiSu może, nieoczekiwanie, obudzić elektorat antypisowy, który poczuje na plecach oddech IV RP i zmobilizuje się nieco. To by nawet nie było głupie. Prawica musi sięgnąć dna, by odrodziła się jakaś sensowna lewica. Tak jak wcześniej lewica musiała się skompromitować do szczętu, by zmobilizowała się prawica. Tę mobilizację właśnie obserwujemy, chociaż mam wrażenie, że najlepsze lata prawicy już minęły. Lewa strona jest jeszcze za słaba, więc obstawiam, że znowu wygra centrum, czyli PO. Po prostu nie ma alternatywy.
Katka

Postprzez Dark » 11 października 2012 , 11:23

Nie dziwię się platfusom spadło. Spodziewałem się jakiejś reakcji na ten moherowy marsz, a tu null, zero. No to jak na nich głosować jak im dają zielone światło, w dodatku teraz jadą po bandzie z dalszą delegalizacją aborcji. Rozumiem, że w PO są religijni fundamentaliści, ale powinni ich trzymać gdzieś z tyłu albo z boku, bo mainstreamowi wyborcy im podziękują.

Tę mobilizację właśnie obserwujemy, chociaż mam wrażenie, że najlepsze lata prawicy już minęły. Lewa strona jest jeszcze za słaba, więc obstawiam, że znowu wygra centrum, czyli PO. Po prostu nie ma alternatywy.

Zmiana w sondażach nie polega na tym, że wyborcy PO chcą głosować na kogoś innego, tylko że przeszli do grup: niezdecydowani i niegłosujący.
Prawdy szukałem. Zdarłem fałszu maskę...
Zasłona spadła, wyszedłem z kościoła!
Dark

Postprzez kocur » 11 października 2012 , 11:31

PO myśli, że ustępstwami dla kościoła zwiększy sobie poparcie wśród moherów. Naiwni. Nie zdają sobie sprawy, że nawet gdyby Tusk na kolanach do Torunia poszedł ucałować dłoń Rydzyka i przyniósł mu koncesję multipleks dla TV Trwam, to i tak będzie najbardziej znienawidzoną osobą. Na dodatek jeszcze okaże słabość, a słabymi się gardzi.
kocur

Postprzez Smok » 12 października 2012 , 11:09

Premier wlasnie wyglasza informacje... Potem bedzie glosowanie o votum zaufania... Az mnie ciekawi, czy ktos nie pojdzie sie modlic, a inny nie dostanie sraczki i rzad legnie... ;)
Nie mniej w tym tygodniu PO-wiacy wykazali sie bardzo glosujac za zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej! Moga sobie tylko pogratulowac... ;)
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Klakier » 12 października 2012 , 13:42

POwcom żadne nowe expose dup nie uratuje. Czego by Tusk nie naobiecywał, w żadnym razie słowa nie dotrzyma. Ludzi negatywnie nastawionych do Miłościwie Nam Panujących jest teraz zatrzęsienie, ja się nawet temu nie dziwię, bo jesteśmy dwa kroki od kompletnej anarchii. Tylko patrzeć jak to wszystko w końcu pier***, bo wyborcom puszczą nerwy. To takie moje życzenie, co chcę dostać w prezencie na urodziny- ostrą rozpierduchę pod sejmem :mrgreen:
Niestety wygląda na to, że czekają nas rządy Kaczek.
Dlaczego koniecznie nie możesz mieć racji tylko dlatego, że kilka milionów ludzi sądzi, że jej nie masz?
Frank Zappa
Klakier

Postprzez proch » 12 października 2012 , 14:04

Z punktu widzenia tego forum to i dobrze. Nic tak nie nakreci ruchu na tym forum jak expose premiera Kaczynskiego o powrocie do chrzescijanskich korzeni Narodu Polskiego, amen.
Ale tak ogolnie to mnie to nie cieszy.
I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman
proch
apostazja.info

Postprzez Smok » 15 października 2012 , 11:14

Ja glosowalem na Pania Posel Anie Grodzka! I jestem naprawde dumny z wyboru...
I zastanawiam sie jaka jest alternatywa dla PO?
Bo golym okiem widac, ze opozycja w Naszym Pieknym Kraju jest tak slaba, ze na razie PO moze sobie swobodnie rzadzic...
Smok
Strażnik piekieł

Postprzez Wolf » 15 października 2012 , 17:15

W Polsce największym problemem jest to, że nie ma na kogo głosować - i trzeba głosować przeciwko... I dlatego najpewniej na kolejnych wyborach znowu będe głosował na PO, bo z braku laku i kit dobry...
"Każdy z nas nosi w sercu wiele wilków: miłość, gniew, odwagę, strach... Przeżyją tylko te, które nakarmisz"

07.03.2009 - tak jakby urodzony na nowo.
Wolf

Gadu-Gadu: 3183659

Postprzez Katka » 19 października 2012 , 00:35

proch napisał(a):Z punktu widzenia tego forum to i dobrze. Nic tak nie nakreci ruchu na tym forum jak expose premiera Kaczynskiego o powrocie do chrzescijanskich korzeni Narodu Polskiego, amen.
Ale tak ogolnie to mnie to nie cieszy.

Co prawda, to prawda - sekularyzacja Polski mocno przyspieszyła po latach 2005-2007, a i radosna twórczość Rydzyków i Natanków sprzyja ogólnemu zniechęceniu do KK.
Rządy Kaczek chyba nam nie grożą - pierwsze primo, raczej nie stworzą koalicji, bo poza PSL nie mają z kim, a PSL może nie wystarczyć, wieś polska wymiera, więc nowych wyborców nie przybywa. Drugie primo, skończyłoby się jak w 2007 - przyspieszonymi wyborami.
Katka

Postprzez Michał Apostata » 10 listopada 2012 , 14:06

Obrazek
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 10 listopada 2012 , 22:28

Powinno być - IV Tajemnica Smoleńska - bolesna
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0QUFRoult8k
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 16 listopada 2012 , 19:24

Umiłowani Siostry i Bracia!
Kilkuset "krzyżowców" dowodzonych przez ks. Łukasza Kadzińskiego w niedzielę 11 listopada opasalo Sejm paciorkami czyli tak zwanym różańcem świętym w ramach krucjaty za ojczyznę probowali wypedzić Szatana z naszego parlamentu.
Wstrząsająca relacja w najnowszym tygodniku Fakty i Mity.
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 23 listopada 2012 , 21:34

Obrazek
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 26 listopada 2012 , 17:14

26 listopada przed kamerami TV Trwam dala popis posłanka PiS-dzielców z bożej łaski - ksywa "spierdalaczka" Krystyna Pawłowicz.
Przesłuchiwał starą pannę ojcem zwany Grzegorz Moj. W swoich wynaturzeniach odgrywala eksperta od prawa konstytucyjnego a w zakresie praw obywatelskich krytykowała równouprawnienie osob o innej orientacji seksualnej.
Ciekawym jakiej to orientacji jest ta pudrowana dama? A może ona jest bezpłciowcem - czyli bez orientacji?
Michał Apostata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park