Krzyż Smoleński

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Re: Krzyż Smoleński

Postprzez komarrek » 21 kwietnia 2011 , 16:29

Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Postprzez Dorota » 21 kwietnia 2011 , 23:48

Do tej pory myślałam, że spiskowcy są marginalni, ale przysłuchuję się rozmowom ludzi i ze zdumieniem obserwuję, że spiskową teorię dzie... ekhm... smoleńską łyka bardzo wiele, nie tylko starszych, osób. Dzisiaj siedziałam na ławeczce niedaleko pani, która przekonywała koleżanki, że Rosjanom po prostu z zasady nie powinno się ufać i że katastrofa smoleńska to wina Tuska, bo powinien on wysłać na smoleńskie lotnisko polskich kontrolerów a Rosjan stamtąd wyrzucić. :shock: :lol:
Dorota

Gadu-Gadu: 25031906

Postprzez huzar » 21 kwietnia 2011 , 23:53

A ja jeszcze nie spotkałem się osobiście z poglądem wśród moich znajomych (wśród, których jest wielu katolików PISdakowatych )by to Rosjanie stali za katastrofą. A mieszkam na Podkarpaciu! Fenomen :shock:
Panie, ta hipoteza była mi zbędna.
huzar

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Matt Kaboom » 22 kwietnia 2011 , 00:30

Bo to jest drugi poziom spisku. Oni wiedzą, jakie masz poglądy i ukrywają przed Tobą swoje prawdziwe zdanie o katastrofie, ty ruski agencie :D.
Matt Kaboom

Postprzez huzar » 22 kwietnia 2011 , 00:41

Gdybym miał takie poglądy to też bym je ukrywał.
Panie, ta hipoteza była mi zbędna.
huzar

Postprzez Dorota » 22 kwietnia 2011 , 01:05

Gdybyś miał takie poglądy, to uważałbyś je za ze wszech miar słuszne i godne głoszenia (trzeba otwierać oczy społeczeństwu oszukiwanemu przez ICH media!) :mrgreen:
Dorota

Gadu-Gadu: 25031906

Postprzez Michał Apostata » 4 grudnia 2011 , 19:03

Obrazek
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Ciekawe linki

Postprzez Matt Kaboom » 20 kwietnia 2012 , 11:25

Zdaje się, że nie mamy wątku poświęconego katastrofie smoleńskiej, więc wrzucam tutaj:
Krzysztof Łoziński: Ekspert… od bredni
Od kilku dni poli­tycy PiS (Kaczyń­ski, Giżyń­ski i inni) otwar­cie gło­szą nie­po­partą żad­nymi dowo­dami (chyba, że uznać za takie para­no­iczne uro­je­nia) tezę, nawet pew­ność, iż kata­strofa pre­zy­denc­kiego Tupo­lewa była zama­chem. Naj­now­sza wer­sja tych bredni głosi, że były dwa wybu­chy. Dziwne wybu­chy, któ­rych nie widział i nie sły­szał żaden świa­dek, nie zare­je­stro­wały ich żadne przy­rządy, a na wraku nie zostały żadne ślady che­miczne.
[...]
Na czym oparte są te schi­zo­fre­niczne teo­rie o bez­śla­do­wym zama­chu i samo­lo­cie co ścina brzozy i leci dalej? Na prze­dziw­nej eks­per­ty­zie Wie­sława Biniendy przed­sta­wia­nego jako „pro­fe­sor fizyki pra­cu­jący w USA, eks­pert NASA”. Dziwi mnie, czemu nikt z dzien­ni­ka­rzy nie zain­te­re­so­wał się dotąd, kim naprawdę jest Wie­sław K. Binienda, bo według moich usta­leń, nie jest ani pro­fe­so­rem w pol­skim tego słowa zna­cze­niu, ani fizy­kiem, ani eks­per­tem NASA i obec­nie wcale w NASA nie pra­cuje. Jedyne z tej wizy­tówki, co jest prawdą, to to, iż pra­cuje w USA.

Artykuł został zacytowany w znanym pisowskim rezerwacie Salon24: Brzoza czy lipa?. Komentarze pod nim pokazują głęboko posuniętą paranoję wyznawców kościoła smoleńskiego.
Matt Kaboom

Re: Ciekawe linki

Postprzez Klakier » 20 kwietnia 2012 , 12:40

Ostatnio coraz częściej czytam o tym, że zwolenników wersji "zamachowej/ zamaszystej" mamy w Polszy 18%. Przerażający wynik, ale wydaje mi się mocno na wyrost, tylu ludzi niema Kaczyński w twardym elektoracie. Tusk chowa głowę w piach, a to robi bardzo złe wrażenie, zamiast równie ostro odgryźć się tym samym.
Passent (http://passent.blog.polityka.pl/2012/04 ... r-prezesa/) dobrze napisał, że nawet jeśli rząd spełni wszystkie, nawet najbardziej kuriozalne życzenia Kaczora, to ten psychol ze swymi podwładnymi będzie chciał coraz więcej.
Potwierdza się moje zdanie, że pod względem zdrowego rozsądku i ogólnie pojętej demokracji, nie jesteśmy wschodnią Europą, tylko zachodnią Azją i to w jak najgorszym wydaniu.
Dlaczego koniecznie nie możesz mieć racji tylko dlatego, że kilka milionów ludzi sądzi, że jej nie masz?
Frank Zappa
Klakier

Postprzez kocur » 20 kwietnia 2012 , 12:57

Ja niekiedy jestem zszokowany, gdy widzę, że na pozór całkiem rozsądni ludzie dostają jakiegoś amoku gdy się wspomni o katastrofie. Wtedy są głusi na wszelkie argumenty. Wszystko co mówi strona rządowa to kłamstwo,oszustwo, mataczenie (to jest ulubione słowo prawicowców) itd. O tym co według nich robi Rosja to nawet strach pisać.
A co do procentów, to mam wrażenie, że nie opisują one dokładnie stanu świadomości Polaków (ani żadnej innej nacji czy grupy społecznej).
Pamiętam jak ogłoszono raport MAKu. W polskiej wersji pojawił się w internecie koło godziny 10. Ponad dwieście stron tekstu, nie licząc załączników. Około godziny 17 były już znane pierwsze wyniki sondaży - podobno kilkadziesiąt procent ludzi w Polsce uznało, że raport niedostatecznie wyjaśnia przyczyny katastrofy. Na praktykę można przyjąć, że raport zdążyło przekartkować do tej pory najwyżej kilka, może kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a powiedzmy parę milionów zauważyło gdzieś w internecie czy w telewizji jakieś hasła, że raport przypisał winę za katastrofę pilotom. Ale kilkanaście milionów ludzi, nie widząc raportu na oczy uznało, że jest źle napisany i nic nie wyjaśnia. Gdzie tu sens i logika?
kocur

Postprzez Kitka » 20 kwietnia 2012 , 13:48

Matt Kaboom napisał(a):Zdaje się, że nie mamy wątku poświęconego katastrofie smoleńskiej, (...)

Jak to nie ma.. na naszym forum jest już chyba wszystko, wystarczy poszukać ;)
Posty przeniosłam; że też jeszcze Wam się chce dyskutować na ten temat....
Nie wyrażam zgody na cytowanie moich wypowiedzi w całości lub części na portalach innych niż apostazja.pl, apostazja.info
Kitka
Strażniczka piekieł

Postprzez Klakier » 20 kwietnia 2012 , 14:32

Spokojnie, Jarek jeszcze tournee zrobi po kraju, to dopiero jaja będą. Ostatnio jakaś wdowa smoleńska wprost wyskoczyła, że "Ruskie ich zamordowali". Nawet jakiś gość z Rzepy stwierdził, że mu się wstyd zrobiło jak poszedł pod pałac i zobaczył co się tam dzieje- a to już coś niecoś znaczy :lol:
Dlaczego koniecznie nie możesz mieć racji tylko dlatego, że kilka milionów ludzi sądzi, że jej nie masz?
Frank Zappa
Klakier

Postprzez komarrek » 22 kwietnia 2012 , 00:55

kocur napisał(a): Gdzie tu sens i logika?

Od dawna na emigracji.
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Postprzez Kallipygos » 23 kwietnia 2012 , 21:44

Obrazek
I stworzyli ludzie bogów na swoje podobieństwo.
Kallipygos

Postprzez Michał Apostata » 17 sierpnia 2012 , 16:10

Już jest reakcja Radia co-Maryja na wizytę i gest cerkwi rosyjskiej.
Nie ma żadnego międzynarodowego pojednania z Rosjanami. Po pierwsze ten Cyryl to agent KGB, po drugie Cerkiew rosyjska kolaborowała z władzą radziecką i kolaboruje nadal z Putinem a po trzecie..... "Smoleńsk".
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park