Krzyż Smoleński

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Krzyż Smoleński

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 16:41

To piękna idea. Polacy jednoczą się właśnie dzięki krzyżom więc to dobrze że pojawił się krzyż będący symbolem tej tragedii. Wydaje mi się jednak że to wciąż za mało powinniśmy zrobić coś więcej i postawić drugi krzyż (bliźniak tego sprzed pałacu) przy posesji brata śp. Lecha Kaczyńskiego - Jarosława Kaczyńskiego. Takie małe sanktuarium ze zdjęciami ofiar tragedii i zniczami. W ten sposób moglibyśmy pokazać Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu że jednoczymy się z nim w cierpieniu.
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Gadu-Gadu: 4015101

Re: Krzyż Smoleński

Postprzez wojtek » 22 lipca 2010 , 17:10

Komarrek, popieram. Ja bym jeszcze chciał, żeby obok krzyża dla uczczenia pamięci ofiar postawić widocznego różowego jednorożca (oczywiście większego niż krzyż). A niech spróbują go ruszyć!
Nie oddawaj czci tym, którzy ci ją zabrali

Obrazek Piszę poprawnie po polsku
wojtek

Gadu-Gadu: 0

Postprzez anomaly » 22 lipca 2010 , 17:15

Ja uważam, że powinniśmy postawić betonowe krzyże w sejmie na miejscach innych niż dla posłów PiS. W końcu tylko dzięki posłom tej partii i dzielnemu Antoniemu Macierewiczowi możemy dowiedzieć się prawdy o sztucznej mgle, dwóch tupolewach i tajemniczej białej postaci na skrzydle, reszta zdrajców, którzy zamordowali naszego wybitnego prezydenta nie ma po co pokazać się w sejmie na oczy.
Uważam także, że przed każdym posiedzeniem sejmu, posłowie powinni wstać i ku czci anonimowego wyborcy PiSu przez dwie minuty skakać i krzyczeć ZDRAJCY ZAMORDOWALI ELITĘ RZĄDU. Następnie na telebimie powinna pokazać się wykrzywiona twarz Donalna Tuska z podpisem zdrajca. Każdy by pluł na niego, chwycił krzesło i walnął ze złości o podłogę i przeszedł w stan nienawiści dla zdrajców narodu polskiego...
...
O ! Już sam to czuję . NIENAWIDZĘ , NIENAWIDZĘ TUSKA , OLEJNICZAKA , I INNYCH PEDAŁÓW !!!!
HATE !!!
Osoba, która wielokrotnie psuła atmosferę po przez puszczanie gazów powinna być zabita w komorze gazowej, tak by więcej nie psuła powietrza innym ludziom. Na tym dokładnie polega ochrona środowiska.
anomaly

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 17:19

Można też pomyśleć o innych posłach PIS. Oni bardzo przeżyli śmierć swoich kolegów i koleżanek. Może warto postawić krzyże także dla nich?
Takiego sanktuarium chyba nikt nie usunie, prawda? Czy w Warszawie mieszkają jacyś ludzie z poczuciem misji?

P. S. Anomaly nie nienawidź siebie tylko dlatego że jesteś chory, to można wyleczyć czytałem o tym. ;)
Ostatnio edytowano 22 lipca 2010 , 17:49 przez komarrek, łącznie edytowano 1 raz
Jeżeli twój bóg jest doskonały i nieskończenie mądry to dlaczego miałby kogoś nienawidzić, a już zwłaszcza dwójkę kochających się ludzi? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
komarrek

Postprzez anomaly » 22 lipca 2010 , 17:28

Ja uważam, że należy pomyśleć o wszystkich POLAKACH, którzy przeżyli śmierć wybitnego męża stanu i zamontować wszystkim w domu telewizory, które o 6 rano samoczynnie się włączają i transmitują na cały regulator mszę spod krzyża przed pałacem. Za wyłączenie takiego telewizora z prądu, bądź niewłaściwe zachowanie podczas mszy groziłoby od 8 do 25 lat ciężkich robót.
Osoba, która wielokrotnie psuła atmosferę po przez puszczanie gazów powinna być zabita w komorze gazowej, tak by więcej nie psuła powietrza innym ludziom. Na tym dokładnie polega ochrona środowiska.
anomaly

Postprzez wojtek » 22 lipca 2010 , 17:31

<offtop>
Anomaly, nie czepiaj się Macierewicza. Jest wyśmiewany w większości mediów, ale to jeszcze nie dowodzi niczego. Chyba, że weźmie się pod uwagę kto wytaczał mu proces i jak się kończyły sprawy w sądzie. Ale to dowiedzie raczej, że atakujący go mają się czego bać. Głosi niewygodną prawdę, ale prawdę. A co do smoleńskiej katastrofy, czekam na odpowiedzi jakie postawił minister Kopacz i premierowi Tuskowi odnośnie udziału polskiej strony w badaniu zwłok ofiar. Nie trzeba być wyznawcą spiskowej teorii, żeby uznać działania rządu za mataczenie lub brak kompetencji.
</offtop>

wojtek

Postprzez anomaly » 22 lipca 2010 , 17:40

Ależ drogi wojtku, ja go nie wyśmiewam - wręcz przeciwnie, uważam go za wzór POLAKA KATOLIKA PATRIOTY i jest mi naprawdę smutno, że zmanipulowane media nazywają skróty myślowe kłamstwami i zmanipulowały nawet Ś.P. Lecha Kaczyńskiego, że zablokował mu ujawnienie pewnego raportu. I zgadzam się z tobą, że Tusk zachował się skandalicznie i to on stopował naszego dzielnego Jarosława w drodze pod Smoleńsk, by ukryć swoje matactwa które robił wraz z Putinem.
Na szczęście jest twardo stojąca na ziemi i opierająca swoje tezy na dowodach osoba, która stanęła na czele komisji, która ujawni kłamstwa platformy - Antoni Macierewicz, nasz bohater narodowy!

P.S
Wojtku, widzę, że jednak masz poczucie humoru i to jakie.
Przez chwilę nawet wziąłem, że napisałeś to na serio.

-----
Dół - komarrku, przecież wojtek sobie jaja razem z nami robi, a ty się wyłamujesz.
Ostatnio edytowano 22 lipca 2010 , 18:03 przez anomaly, łącznie edytowano 1 raz
anomaly

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 17:52

wojtek napisał(a): Głosi niewygodną prawdę, ale prawdę.

Prawdę? Jego raport skutkował chyba pozwami sądowymi?
Ale żeby nie być gołosłownym:
http://www.hfhrpol.waw.pl/przeszlosc-rozliczenia/media-o-nas/rzeczpospolita-raport-macierewicza-mon-przegrywa-i-placi.html
Ustosunkujesz się?

wojtek napisał(a): Nie trzeba być wyznawcą spiskowej teorii, żeby uznać działania rządu za mataczenie lub brak kompetencji.

A moim zdaniem jednak trzeba być. Moim zdaniem rzucanie bezpodstawnych oskarżeń, których nie popiera się żadnymi dowodami jest zwykłym skur...twem. Moje zdanie podzielił sąd w sprawie Ziobro vs Garlicki.
komarrek

Postprzez wojtek » 22 lipca 2010 , 18:12

komarrek napisał(a):
wojtek napisał(a): Głosi niewygodną prawdę, ale prawdę.

Prawdę? Jego raport skutkował chyba pozwami sądowymi?
Ale żeby nie być gołosłownym:
http://www.hfhrpol.waw.pl/przeszlosc-rozliczenia/media-o-nas/rzeczpospolita-raport-macierewicza-mon-przegrywa-i-placi.html
Ustosunkujesz się?

Jeśli faktycznie Macierewicz nie miał racji, to słusznie, że sąd zasądził odszkodowania. A co do pozwów w reakcji na raport Macierewicza, to wygrał on m.in. z Walterem, ITI, Wejchertem, Ochnio, Romaniukiem, Krzyszychą, Kluzkiem, Pogonowskim, Polkowskim, Mikołajczykiem, Biernatem.

komarrek napisał(a):
wojtek napisał(a): Nie trzeba być wyznawcą spiskowej teorii, żeby uznać działania rządu za mataczenie lub brak kompetencji.

A moim zdaniem jednak trzeba być. Moim zdaniem rzucanie bezpodstawnych oskarżeń, których nie popiera się żadnymi dowodami jest zwykłym skur...twem. Moje zdanie podzielił sąd w sprawie Ziobro vs Garlicki.

Nie rozumiem co Ziobro i Garlicki mają do wydarzeń w Smoleńsku. Kopaczowa na konferencji mówiła o polskich patologach badających w Smoleńsku ciała ofiar, natomiast raport polskiej prokuratury stwierdza, że ich tam nie było. Ktoś kłamie. Ani premier, ani minister zdrowia do tego raportu jeszcze się nie odnieśli. Chyba logiczna i niezależna od sympatii politycznych jest chęć poznania odpowiedzi na pytanie kto kłamie i dlaczego.

wojtek

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 18:19

wojtek napisał(a):Nie rozumiem co Ziobro i Garlicki mają do wydarzeń w Smoleńsku. Kopaczowa na konferencji mówiła o polskich patologach badających w Smoleńsku ciała ofiar, natomiast raport polskiej prokuratury stwierdza, że ich tam nie było. Ktoś kłamie. Ani premier, ani minister zdrowia do tego raportu jeszcze się nie odnieśli. Chyba logiczna i niezależna od sympatii politycznych jest chęć poznania odpowiedzi na pytanie kto kłamie i dlaczego.

Człowieku to katastrofa samolotu, a nie zamach. Po pierwsze warunki były jakie były, do tego sprzęt, pod drugie pośpiech, po trzecie presja na kapitanie. DOSTRZEGASZ TO? NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW ani nawet żadnej racjonalnie brzmiącej teorii świadczącej że to był zamach, a pan Macierewicz właśnie to NAM WMAWIA.
Czy dostrzegasz już podobieństwa między sprawą o której wspomniałem? Jedno i drugie to kompletna bzdura. Jedno i drugie to było zwykłe opluwanie ludzi nie poparte żadnymi dowodami.
I nie mów mi o kolejnych sensacyjnych doniesieniach medialnych bo mamy je codziennie od trzech miesięcy z czego kolejne wyklucza poprzednie, większość to zwykłe bzdury które mają za zadanie podgrzewać atmosferę łatwowiernych ludzi.

To wszystko nie wystarcza żeby podważyć wiarygodność tego człowieka? On nazwał katastrofę samolotu zbrodnią. A następnie tłumaczył że to dramatyczne wydarzenie więc każde słowo jest odpowiednie. Nie mówiąc już o tym że łączy katastrofę z rzekomymi strzałami w Gruzji. Choćby to ostatnie każe mi wątpić w zdrowy rozsądek pana Macierewicza i sprawia że sadze że brak mu piątej klepki.
Ostatnio edytowano 22 lipca 2010 , 18:32 przez komarrek, łącznie edytowano 1 raz
komarrek

Postprzez Lucky » 22 lipca 2010 , 18:31

wojtek napisał(a):Chyba logiczna i niezależna od sympatii politycznych jest chęć poznania odpowiedzi na pytanie kto kłamie i dlaczego.

Poznawanie, a rzucanie niczym nie popartych oskarżeń i tworzenie głupawych teorii spiskowych to dwie różne rzeczy. Katastrofa w Smoleńsku była po prostu tragicznym wypadkiem. Jeżeli wykażesz, że było inaczej, to zmienię zdanie. Problem w tym, że nikt z oszołomów opowiadających o zamachu nie jest w stanie nawet wskazać poszlak sugerujących ten zamach. Więc może zamilcz dopóki nie będziesz w stanie wykazać racji. Takie opowiastki tylko nakręcają PiSowską propagandę.
wicca Obrazek Obrazek
Lucky

Postprzez wojtek » 22 lipca 2010 , 18:37

Uważaj komarrek, bo znowu się zagotujesz. Czy ja mówię o zamachu? Nie.
Czy potrafisz logicznie uzasadnić rozbieżność między słowami minister Kopacz na konferencji, a raportem prokuratury? Jeśli uważasz, że możliwe jest że jednocześnie polscy lekarze badali zwłoki (jak twierdzi Kopacz) i tego nie robili (jak twierdzi prokuratura), to ja nie nadążam za Twoją logiką.
Czy uważasz, że pytanie o to kto mija się z prawdą jest bezsensowne, bo masz złe zdanie o osobie, która je postawiła?

wojtek

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 18:40

anomaly napisał(a):Dół - komarrku, przecież wojtek sobie jaja razem z nami robi, a ty się wyłamujesz.

Dałem się podejść, wybacz. Mam za słabe nerwy.

wojtek napisał(a):Czy potrafisz logicznie uzasadnić rozbieżność między słowami minister Kopacz na konferencji, a raportem prokuratury?

Masz racje to podejrzane. A może Kopacz zastrzeliła naszych patologów i zakopała zwłoki w lasku smoleńskim? To całkiem prawdopodobne.
komarrek

Postprzez anomaly » 22 lipca 2010 , 19:05

Motyla noga*, co za nie do końca mówiący prawdę* są ci pisowcy.
Macierewicz pyta Tuska, czy również jego Kopacz wprowadziła w błąd
Warszawa, 21.07.2010. Szef zespołu parlamentarnego ds. zbadania katastrofy smoleńskiej, poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz podczas konferencji prasowej, 21 bm. w Warszawie. (kkk) PAP Paweł Supernak
PAP/Paweł Supernak

21.07. Warszawa (PAP) - Szef parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz (PiS) zwrócił się w środę do premiera Donalda Tuska z pytaniem, czy również on został "wprowdzony w błąd" przez minister zdrowia Ewę Kopacz w sprawie pracy polskich patomorfologów w Rosji.

Macierewicz przywołał na środowej konferencji prasowej w Sejmie fragment rozmowy z rzecznikiem Naczelnej Prokuratury Wojskowej, płk. Zbigniewem Rzepą zamieszczony w środowej "Gazecie Wyborczej". Rzepa pytany tam, czy polscy prokuratorzy i patomorfolodzy uczestniczyli w sekcjach zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy, odpowiedział, że nie.

"Okazuje się z wypowiedzi prokuratury wojskowej, że wbrew temu o czym nas zapewniano przez ubiegłe, blisko już cztery miesiące, nie było prokuratorów i nie było patomorfologów przy sekcji zwłok ofiar katyńskich. To rzeczywiście jest samo w sobie szokujące, ale trzeba do tego jeszcze dodać, że przecież my wszyscy, na posiedzeniu Sejmu, przez panią minister Kopacz, która robiła to na polecenie pana premiera Tuska, byliśmy zapewniani, że właśnie byli - prokuratorzy i zwłaszcza patomorfolodzy" - powiedział Macierewicz.

Poseł PiS cytował też fragment wystąpienia sejmowego Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

"Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić" - cytował poseł PiS.

Rzepa w wyborczej napisał(a):Kolejne wyniki sekcji zwłok mają nadejść w obiecanej przez Rosjan nowej partii dokumentów.

- Czy dokonano sekcji wszystkich ofiar?

- Nie wiem, nie mamy protokołów, czekamy - odpowiada Zbigniew Rzepa.

- Czy polscy prokuratorzy uczestniczyli w sekcjach zwłok?

- Nie - mówi Rzepa.

- A Polscy patomorfolodzy, którzy po 10 kwietnia polecieli do Moskwy?

- Nie. Prokuratorzy i lekarze brali udział w identyfikacji ciał ofiar - odpowiada płk Rzepa.

Przecież z tego co czytałem w chociażby Angorze (już nie pamiętam w której), to wypowiedź Kopacz odnosi się do IDENTYFIKACJI ZWŁOK.
Ale spoko, jak jakiś dżentelmen* z pisu coś palnie, to ciemny lud to kupi. :D

*Poprawione :wink:
anomaly

Postprzez komarrek » 22 lipca 2010 , 20:05

anomaly napisał(a):Przecież z tego co czytałem w chociażby Angorze (już nie pamiętam w której), to wypowiedź Kopacz odnosi się do IDENTYFIKACJI ZWŁOK.
Ale spoko, jak jakiś dżentelmen* z pisu coś palnie, to ciemny lud to kupi. :D

*Poprawione :wink:

Dlatego właśnie ja nie zaprzątam sobie głowy kolejnymi "szokującymi" doniesieniami. Media też potrzebują sensacji i często (tak jak CBA) tworzą sobie pracę. Moim zdaniem jesteśmy świadkami kolejnej ostrej politycznej walki PIS, brzydszej niż kiedykolwiek bo tym razem odbywa się ona na zwłoki. PIS jak zwykle zajmuje się wszystkim tylko nie realnymi problemami i projektami ustaw które mogliby zaprezentować stronie rządowej. Wikłają PO w głupie dyskusje i martyrologie by następnie z niesmakiem stwierdzić ze rząd nic nie zrobił przez całą kadencję. Tylko że w tym wszystkim dobro kraju schodzi na dalszy plan, najważniejsze jest dobro partii. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze faktycznie można rozliczyć PO ale wtedy trzeba by się wziąć za Klicha jego odpowiedzialność i w ogóle sytuacje w naszym wojsku ze szczególnym uwzględnieniem lotnictwa. Konkretne zarzuty zamiast krzyży, lamentów i spisków. Tak ja to widzę.

P. S. Kiedy wreszcie doczekamy się poważnej opozycji?
komarrek

Następna strona

Powrót do Hyde Park