Wiara Religia Nadzieja

Tematy dowolne (wymaga rejestracji by czytać)

Postprzez Michał Apostata » 26 kwietnia 2009 , 12:14

Jaja Wielkanocne! Relijny psycho-pierdolec!
-------------------
Seks-obsesja to choroba jaka trawi Kościół rzymski od wieków. Wchodzenie pod kołdrę opanował niemalże do perfekcji. Ostatnio odkrył, że małżonkowie nie idą do Boga pojedynczo, ale razem, we wspólnocie małżeńskiej - twierdzi nowa sekta w łonie czyli kościelny Ruch Trzech Ołtarzy.
Trzy zdrowiaśki - na trzy ołtarze. Nowoczesne małżeństwo katolickie powinno więc realizować swoje powołanie poprzez „trzy ołtarze" - domową kapliczkę, stół jadalny i łoże małżeńskie. Pary małżeńskie chcące uczestniczyć w „Trzech ołtarzach" deklarują wprowadzenie codziennego rytuału wspólnej modlitwy małżeńskiej przy domowym ołtarzu, odbywania raz w tygodniu poważnego dialogu na temat radości, smutków i wychowywania dzieci, a także „zobowiązują się do pełni obdarowywania się sobą poprzez współżycie seksualne" i „decydują się współżyć zgodnie z naturalnym rytmem płodności pary małżeńskiej, tym samym rezygnują z antykoncepcji i instrumentalnego używania seksualności". Ciekawym czy przed i po upojnym świntuszeniu należy odmówić "Zdrowaś Maryjo..." - i czy można doprowadzać do orgazmu w ciągu nocy dwa razy? Czy rozpustne kopulowanie jest nadal grzechem? Aby przyłączyć się do ruchu, wystarczy razem przystąpić do spowiedzi, przyjąć komunię świętą w intencji małżeństwa i odmówić modlitwę oddania go Bogu. No i przy okazji – a jakże by inaczej - złożyć stosowny dar serca czyli brzęczącą ofiarę.
O świętobliwa obłudo! O usakralniona hipokryzjo!
Religia jest obrazą godności człowieka!
Michał Apostata

Re: odpowiedz

Postprzez henryk01 » 21 sierpnia 2009 , 01:48

ewa2560 napisał(a): :D :D wiara jest dla mnie wszystkim i żal mi ludzi którzy chcą wyjsć z wiary odejsć od Chrystusa bo czy człowiek moze powiedziec Bogu nie może człowiek jest wolny ale czy wolno?Ludzie czy wy nie widzicie działania Boga na świecie?To co się stało od czasu pamiętnych słów wiekiego polaka a zarazem Papieza :niech stąpi Duch Twój i odnowi ziemię Te ziemię!I stało się

Co się stało ktoś Cię skrzywdził widziałaś Jezusa? "rozmawiałaś"z Bogiem?
bo ja widziałem 2 większe wojny Irak i Afganistan widziałem 11/09 itd. i jeżeli dalej nasza cywilizacja ma zmierzać w tym kierunku to chcę oślepnąć :)
henryk01

Postprzez henryk01 » 21 sierpnia 2009 , 01:56

Smok napisał(a):Bo trzeba złożyć zapotrzebowanie na prezenty...
Ja wysłałem odpowiedniego sms-ka do odpowiedniej osoby i dostałem, to co chciałem... :)

Eh Smoku bardziej od tej bajki lubiłem już tylko Misia Uszatka ;) Ale widzę,że Smoki są nie tylko mądre jak Misie ale i praktyczne to do kogo wysłałeś smska do Bartoliniego czy do x54 ? :) p.s. zaczynam wierzyć w św.Smoki
henryk01

Postprzez Michał Apostata » 27 września 2009 , 20:44

Naczelny szaman Watykanu odprawił w ramach wizytacji Czech tak zwane eucharystyczne mecyje - jak podały media - dla 120 tysięcy. Nie podały, że z tego 100 tysięcy pielgrzymów z Polski, 10 tysięcy z Włoch, 5 tysięcy z Niemiec, 3 tysiące ze Słowacji a reszta Czesi.
Michał Apostata

Re: Wiara Religia Nadzieja

Postprzez Michał Apostata » 20 października 2010 , 10:46

Apostazja z judaizmu
Na stronie portalu żydowskiego chabad.org pojawiło się ciekawe pytanie jak „wystąpić z judaizmu”. List - jak należy się domyślać kierowany do Naczelnego Rabina Walii.
Oto tłumaczenie.
Do Naczelnego Rabina Walii
Aczkolwiek wychowałem się w tradycjonalistycznej rodzinie, byłem „ochrzczony” (?? – MP) i „barmycwowany” nigdy nie było we mnie wiary religijnej. Teraz mam 34 lata i mogę się określić jako ateista. Nie chcę być pochowany na cmentarzu żydowskim (i będzie to zapisane w moim testamencie) i poślubiłem nie-żydówkę w ceremonii świeckiej. Moje pytanie – czy mogę się uważać za nie-żyda przez swoje wystąpienie czy potrzebuję jakiegoś rodzaju potwierdzenia żeby oficjalnie nie być dłużej żydem?

Odpowiedź rabina Arona Mossa jest po prostu piękna:
Drogi Edwardzie,
- chciałbym ci pomóc, ale obawiam się, że nic nie mogę zrobić. Zgodnie z twoim pytaniem zrobiłeś wszystko co możliwe, by zanegować swoją żydowskość: nie zachowujesz tradycji żydowskiej, co do wiary jesteś ateistą, co do życia rodzinnego poślubiłeś nie-żydówkę więc nie będziesz miał żydowskich dzieci. Nawet co do śmierci określasz, że nie chcesz być pochowany na cmentarzu żydowskim. Można by sądzić, że to wszystko wystarcza, by potwierdzić twoją nie-żydowskość. Ale nie! Z jakichś powodów jesteś nadal niezadowolony: nadal czujesz się żydem! Tak bardzo, że czujesz, że potrzebujesz na to oficjalnego potwierdzenia! Tak więc, będąc ateistą, do kogo zwracasz się żeby rozwiązać ten problem? Do lekarza? Do psychiatry? Do urzędnika, który udzielił ci ślubu? Nie – zwracasz się do rabina! Przypomina mi to historię chłopca, który uciekł z domu, ale krążył tylko dookoła bloku ponieważ rodzice powiedzieli mu żeby sam nie przechodził przez ulicę. Przykro mi Edwardzie. Nic nie możesz zrobić. Jesteś takim samym żydem jak Mojżesz, Ariel Sharon i (ja) Naczelny Rabin Walii!

http://serwis guru Psyka/rabin-jak-chcesz-wysta ... stepujesz/
Michał Apostata

Postprzez michu:) » 20 października 2010 , 11:37

Hehe. Niezły ten rabin. Co za pokrętne myślenie. Do kogo on miał się zwrócić jak nie do kościelnego, który zna wszystkie procedury prawa kanonicznego (lub jak to nazywają). Dobrze, że z tego wszystkiego nie jestem żydem, muzułmaninem tylko chlapniętym w KK ;).
michu:)

Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał Apostata » 3 listopada 2010 , 12:19

,,Bo los synów ludzkich jest taki, jak los zwierząt, jednaki jest los obojga. Jak one umierają, tak umierają tamci; i wszyscy mają to samo tchnienie. Człowiek nie ma żadnej przewagi nad zwierzęciem (...). Wszystko idzie na jedno miejsce; wszystko powstało z prochu l wszystko znowu w proch się obraca " (Koh 3.19-20). Krótko mówiąc, umarli nie mają żadnej świadomości, „bo w krainie umarłych, do której idziemy, nie ma ani działania, ani zamysłów, ani poznania, ani mądrości" (Koh 9. 10, por. Hi 7. 9-10; 14. 10-12, 21).
Słusznie zatem psalmista przestrzega i uczy zarazem: „Nie pokładajcie ufności w książętach [księżach] ani w [żadnym] człowieku, który nie może pomóc! Gdy opuszcza go duch, wraca do prochu swego; w tymże dniu giną wszystkie zamysły jego" (Ps 146. 3-4)
Tymczasem:
Zapuścili swój sierp i żniwa dokonują, bo przyszła już pora dokonać żniwa, bo dojrzało żniwo na ziemi! (z Apokalipsy)
Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.
Żniwa będą (były) wielkie albowiem i żniwiarzy było wielu... zaś żniwiarze otrzymują już zapłatę i zbierają plon za ułudę życia wiecznego,
i czytam ja w zaprzyjaźnionych FiM
+ + +
Wspominki, wypominki, zaduszki czyli zalecanki...
„Przyjęto się, że ofiara za wspominki roczne jest zbliżona do ofiary za jedną Mszę świętą (a warto zauważyć, że tych mszy odprawia się w ciągu roku aż 12), natomiast za wspominki jednorazowe wierni składają mniejszą ofiarę (...). Bóg zna wszystkich swoich zmarłych. Proszę jednak zwrócić uwagę na siłę przyzwyczajenia, na tradycję (...). Jest to potrzebne żyjącym, którzy uczestniczą w nabożeństwach wspominkowych, nie zaś zmarłym"
- mobilizuje swoje owieczki proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej.
„Zbliżają się dni modlitw za zmarłych, tzw. Zaduszki (...). Niech nikt z naszych bliskich nie zostanie pominięty i zapomniany w tej modlitwie (...). Ofiara na wspominki listopadowe dowolna, na wspominki roczne ofiara w intencji zmarłego jak na Mszę św."
- wtóruje mu duszpasterz z parafii św. Szczepana w Krakowie.
Tradycja tradycją, ale przecież zawsze można potroić wspominkową stawkę.
„Proponujemy, aby ofiara za wspominki roczne równa była trzem intencjom mszalnym"
- informuje wiernych parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Białej.
Z kolei proboszcz parafii św. Faustyny w Koninie nie waha się podać konkretnej ceny:
„ Wszystkie ofiary składane z racji wypominek przeznaczone są na kontynuację budowy naszego kościoła. Przypominamy, że ofiary składane na wspominki roczne wynoszą 30 zł od jednego imienia czy nazwiska, zaś składane jako jednorazowo w miesiącu listopadzie traktujemy jako dobrowolne ofiary".

Podobne stawki obowiązują w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łazach -
„Przyjmujemy na wspominki: 30 zł - roczne, 15 - półroczne, oktawalne - dobrowolna ofiara. Pamiętajmy o naszych zmarłych...".

Przede wszystkim zaś o naszych żniwiarzach, co tak tę mamone umilowali ...
Michał Apostata

Re: odpowiedz

Postprzez Lucky » 3 listopada 2010 , 20:43

ewa2560 napisał(a)::D :D wiara jest dla mnie wszystkim i żal mi ludzi którzy chcą wyjsć z wiary odejsć od Chrystusa bo czy człowiek moze powiedziec Bogu nie może człowiek jest wolny ale czy wolno?Ludzie czy wy nie widzicie działania Boga na świecie?To co się stało od czasu pamiętnych słów wiekiego polaka a zarazem Papieza :niech stąpi Duch Twój i odnowi ziemię Te ziemię!I stało się

No więc... ja nie widzę działania Chrystusa, a jeśli już to w patologiach typu homofobia, sprzeciw wobec in - vitro i paru innych podobnych. Ale to raczej nie "chrystus", tylko wykorzystujący jego mit i trzepiący na tym kasę ludzie.
wicca Obrazek Obrazek
Lucky

Postprzez Michał Apostata » 6 marca 2011 , 01:08

Obrazek
Nie myślcie że to żart. Historia Kościoła zna (na razie jeden) przypadek, czyli fakt niepodważalny cudownej insyminacji przy użyciu Ducha Świętego pod postacią gołąbeczki ktora spermę czyli boskie nasienie wniosła w łono pewnej dziewicy.
Czyż w mocy Opatrzności nie jest aby ten przypadek powtórzyć wobec uczestniczki pielgrzymki właśnie do tejże Niekopulanej Dziewicy i za Jej wstawiennictwem?
A co to pod Jasną Górą nie ma gołębi?
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 16 września 2011 , 21:17

Umiłowani Siostry i Bracia!
Niezwykłe odkrycie! Jedna planeta "widzi" dwa zachody Słońca.
Wali się biblijna teoria stworzenia świata. Chyba ze Jahwe-Adonai zapomniał podać że stworzył inną galaktykę a w niej dodatkowo dwa słońca.
Kepler-16b jest planetą o wielkości zbliżonej do Saturna i gazowo-skalistej budowie. Ciało okrąża układ podwójny gwiazd w ciągu 229 dni. Oba słońca w tym systemie są mniejsze od naszej dziennej gwiazdy - większy z obiektów ma 0,69 masy Słońca, a drugi tylko 0,2. Układ jest oddalony od Ziemi o 200 lat świetlnych.
Zgodnie z moim proroctwem przyjedzie Panu na Watykanie zwijać interes i cala tę mafię szamanów odesłać w piekielne czeluście... albo do pożytecznej roboty.
Michał Apostata

Postprzez huzar » 17 września 2011 , 02:13

Michał Apostata napisał(a):Zgodnie z moim proroctwem przyjedzie Panu na Watykanie zwijać interes i cala tę mafię szamanów odesłać w piekielne czeluście... albo do pożytecznej roboty.

Bzdura. Gdyby nawet kosmici nas odwiedzili to Watykan dorobi sobie do tego wytłumaczenie, że "Było by głupstwem, żeby Pan tchnął życie na jednej tylko planecie! Przecież jest wszechmocny i wszechobecny!"
Wcale bym się nie zdziwił gdyby papa zza pazuchy wyjął jakieś średniowieczne proroctwo świętego, właśnie o kosmitach itp.

8)
Panie, ta hipoteza była mi zbędna.
huzar

Postprzez Saari » 17 września 2011 , 18:41

Ciekawe czy tak by powiedzieli jakby kosmici okazali sie misjonarzami, ktorzy przybyli na Ziemie nawracac nas na wiare w wielka, zielona Zguglu i jej 15 mezow :mrgreen:
Wielki Czajnik Cie kocha!
Saari

Postprzez Matt Kaboom » 17 września 2011 , 19:58

Wtedy byliby pomiotem szatana i tylko Jezus mógłby zbawić świat przed nimi :-)
Matt Kaboom

Postprzez Michał Apostata » 1 grudnia 2011 , 22:23

http://wiadomosci.wp.pl/title,Matka-z-c ... caid=1d7b5
Matka z córką powiesiły się w kościele.
76-letnią matkę i jej 53-letnią córkę znaleziono w środę rano wiszące na kracie okna bazyliki w Oleśnicy (woj. dolnośląskie). Prawdopodobnie popełniły samobójstwo - informuje "Polska The Times".
No to też jest sposób żeby dostać się prosto do Domu Ojca pomijając czyściec.
Pogrzeb katolicki z udziałem biskupa mają zapewniony, a może i nawet jakiś boczny ołtarz pod wezwaniem.
Michał Apostata

Postprzez Michał Apostata » 26 lipca 2013 , 22:29

Nadzieja umiera ostatnia!
Cudotwórca - Wielki Heros Cnót Wszelakich - "lekarstwem" na małego penisa.
+ + +
Obrazek
Michał Apostata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park