Księga chrztów?

Najczęstsze pytania dotyczące apostazji i odpowiedzi na nie (wymaga rejestracji by pisać)

Księga chrztów?

Postprzez Hasz » 5 września 2013 , 15:10

Witam, mam pytanie odnośnie wzoru aktu apostazji.W danych proceduralnych jest taki punkt jak "Księga chrztów", co tam należy wpisać?
Hasz

Gadu-Gadu: 0

Re: Księga chrztów?

Postprzez kocur » 5 września 2013 , 21:10

Nie wiem o jakich danych proceduralnych mówisz i co to za punkt. Oświadczasz, że występujesz z kościoła i dołączasz świadectwo chrztu. Na świadectwie potrzebne im dane sami sobie odczytają. Jeśli mieszkasz w parafii chrztu to możesz tylko zaznaczyć, że tutaj byłeś chrzczony. Sami cię znajdą w swoich papierach. I wiedzą gdzie co wpisać.
kocur

Postprzez Hasz » 6 września 2013 , 10:10

Tutaj na stronie jest umieszczony wzór aktu apostazji i pod oświadczeniem że występuję z kościoła trzeba podać kilka danych, np. adres zamieszkania, datę chrztu. Chodzi mi o ostatni punkt "Księga chrztów", nie wiem co tam wpisać.
Hasz

Postprzez arrek990 » 11 września 2013 , 08:28

mam podobny problem, co wpisać w księdze chrztów?
arrek990

Postprzez kathi » 21 listopada 2014 , 12:27

Marioosz, jeśli ojciec kocha dziecko, to pragnie dla niego tego, co najlepsze. Dla osób głęboko wierzących najcenniejsza jest wiara, więc to naturalne, że chcą dzielić się nią z tymi, których kochają. Pozwolenie dziecku na podejmowanie decyzji w odpowiednim wieku nie oznacza, że rodzic ma rezygnować ze swojego prawa do wychowywania dziecka w oparciu o wyznawane przez siebie wartości. Zwłaszcza gdy czyni to w przekonaniu, że działa w najlepszym interesie własnego dziecka i dziecku nie dzieje się przy tym jakaś wielka krzywda.\

Download high quality itil - certification - exam dumps to prepare and pass 220-802 - certkiller - braindumps.com with oracle certification dumps loyola Also get free demos of www.clarku.edu
kathi

Gadu-Gadu: 2014

Powrót do Pytania i odpowiedzi