POMOC w apostazji - szukam 1 świadka na 18.06

Wszystko na temat listy świadków (wymaga rejestracji by czytać)

POMOC w apostazji - szukam 1 świadka na 18.06

Postprzez Rumak001 » 15 czerwca 2012 , 17:58

Dzień dobry.
Zapewne wielu z Was dostało maila w sprawie artykułu do prasy szwedzkiej dotyczącego apostazji w PL.
Obecnie wraz z autorką mającego powstać artykułu staram się dokonać wiekopomnego aktu apostazji:) Matilda uczestniczy w moich staraniach aktywnie. Spotkaliśmy się już kilka razy i jak na razie odebrałem odpis aktu chrztu oraz spotkaliśmy się z księdzem z mojej parafii. Niestety proboszcz z którym byliśmy umówieni zaniemógł nieboraczek i ponoć spędza ten tydzień w szpitalu.
Kolejna wizyta jest umówiona na poniedziałek 18.06.2912r. Chciałbym podczas spotkania z proboszczem od razu dokonać aktu oficjalnego. Do owej czynności potrzebuję jeszcze jednego świadka. Matilda będzie jednym a drugim...... mam nadzieję, że znajdę osobę, która zechce mi pomóc i poświeci swój czas na wizytę w parafii na Jelonkach / Bemowo/.
Mam pewne obawy, czy uda się załatwić sprawę podczas jednej wizyty u proboszcza o ile w ogóle do niej dojdzie. Może unikać mnie i robić problemy.

Zatem POSZUKUJĘ ŚWIADKA na 18.06.2012. godz 17.15 Warszawa Bemowo-Jelonki.

Kontakt:
rumak001@wp.pl
600 943 705

Pozdrawiam
Maciek
Rumak001

Gadu-Gadu: 0

Re: POMOC w apostazji - szukam 1 świadka na 18.06

Postprzez Wiedźmin » 16 czerwca 2012 , 02:13

Sprawdź listę świadków. http://swiadkowie.apostazja.pl/ Tutaj piszesz gdy tam nikogo nie ma / nikt nie może Ci pomóc.

Pozdro i powodzenia. Stwórz wątek w "Doświadczeniach apostatów" i opowiadaj co i jak :wink:
Na pohybel skurwysynom
A. Sapkowski

Z czarnymi trzeba zrobić porządek. Najlepiej
terrae napisał(a):jak w Chinach, wyłapać i do pracy na polu.
Wiedźmin

Gadu-Gadu: 642305

Powrót do Lista Świadków