potrzebuję dwóch świadków - Radomsko

Wszystko na temat listy świadków (wymaga rejestracji by czytać)

potrzebuję dwóch świadków - Radomsko

Postprzez aśka » 30 kwietnia 2012 , 17:16

Potrzebuję jak najszybciej dwóch świadków. Kiedyś już próbowałam ale "proboszcz" (aż mi się cisną zajefajne słówka na samą myśl o tej kreaturze) mi to utrudnia. Od kilku lat nie miałam jak ze względów iż mieszkałam gdzie indziej. Jeśli jest ktoś z Radomska lub okolic to będę baaardzo wdzięczna! bardzo mi zależy na czasie, chcę to zrobić jak najszybciej i poczuć się wreszcie wolną osobą! :wink:
aśka

Re: potrzebuję dwóch świadków - Radomsko

Postprzez Robert67 » 17 grudnia 2014 , 16:11

Czesc
Widzę ze dawno temu wysłalas tego posta. Mam pytanie moze mieszkasz w Radomsku. Chcę przeprowadzic apostazje i potrzebuje 2 swiadkow. Obecnie mieszkam za granicą i będę w Polsce na początku stycznia. W tym czasie chcę to zrobic w Radomsku. Jeżeli jestes nadal zainteresowana to podaje ci mój e-mail robss@wp.pl
Robert67

Gadu-Gadu: 0

Re: potrzebuję dwóch świadków - Radomsko

Postprzez Robert67 » 18 grudnia 2014 , 17:53

Czesc
W tym tygodniu wszedłem na stronę i znalazłem Twój post. Ja mam teraz taki sam problem jak Ty. Potrzebuję 2 swiadków w Radomsku. Gdybyś miała czas i była zainteresowana chcę przeprowadzic apostazję na początku stycznia. Obecnie mieszkam za granicą i będe w Radomsku na początku stycznia. Mój email to robss@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Robert67

Gadu-Gadu: 0

Powrót do Lista Świadków