praca licencjacka - konsekwencje apostazji

Dział dla apostatów, którzy dokonali apostazji (wymaga rejestracji by czytać)

praca licencjacka - konsekwencje apostazji

Postprzez bart » 26 kwietnia 2014 , 14:20

Witam Państwa.

Jestem studentem socjologii Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zainteresowałem się tematem apostazji i w związku z tym postanowiłem napisać swoją pracę licencjacką na temat tego zagadnienia. Pełen temat mojej pracy brzmi "Konsekwencje formalnej apostazji dokonywanej w Polsce". Pragnę przeprowadzić 10 wywiadów pogłębionych (czas jednego to ok. 30 minut). Jestem w stanie dojechać na terenie Krakowa oraz województwa małopolskiego, jeśli dalej - wywiad może zostać przeprowadzony za pomocą video-rozmowy. Temat apostazji to w wielu kręgach wciąż temat tabu, dlatego potrzebuję Państwa pomocy - 10 chętnych (tylko osoby, które już dokonały apostazji). Myślę, że może być to szansa na wykonanie małego kroku w kierunku dyskursu na ten temat, nawet w środowisku akademickim. Jest to poważne ogłoszenie, temat mojej pracy został już zatwierdzony przez władze uczelni. Więcej informacji mogę udzielić mailowo lub telefonicznie.

Z góry dziękuję za Państwa zainteresowanie.
Pozdrawiam,
Bartosz
bart

Gadu-Gadu: 0

Re: praca licencjacka - konsekwencje apostazji

Postprzez wojtek » 3 maja 2014 , 16:35

Witam Pana,

jeśli jeszcze nie skompletował Pan grupy badawczej, to chętnie pomogę. Mieszkam w zachodniej Polsce, ale mam nielimitowane rozmowy w abonamencie telefonicznym, więc ewentualna rozmowa nie powinna być kłopotliwa.

Pozdrawiam,
Wojciech
Nie oddawaj czci tym, którzy ci ją zabrali

Obrazek Piszę poprawnie po polsku
wojtek

Postprzez bart » 4 maja 2014 , 21:14

Panie Wojciechu,

bardzo dziękuję za wiadomość. Wliczając Pana, zainteresowanie wykazały 3 osoby. Brakuje mi w dalszym ciągu 7, ale nie poddaję się w poszukiwaniach ;). Co do terminu rozmowy, pozwolę sobie wysłać prywatną wiadomość.

Pozdrawiam,
Bartosz
bart

Postprzez Wilku » 13 października 2014 , 15:21

dzisiaj idę złożyć pismo o wystapieniu z kosciola, jesli jeszcze szukasz pomocy i będę juz "po" czyli gdy dostane swiadectwo z odpisem to sluze pomoca ;)
Wilku

Postprzez adax » 28 października 2014 , 16:16

Witam serdecznie,
jeżeli nadal poszukuje Pan chętnych to ja zgłaszam się z przyjemnością :)
Pozdrawiam
Adax
adax

Gadu-Gadu: 4450876

Powrót do Doświadczenia apostatów